Gwiezdna flota ląduje w Galerii Młociny

Już 8 września, ekscytująca wystawa „Gwiezdna Flota” przemieni Galerię Młociny w uniwersum kultowej sagi sci-fi. Na odwiedzających czekają modele ulubionych postaci i pojazdów ze znanych wszystkim filmów. Serca fanów z pewnością podbije niemal 3-metrowy model fregaty Nebulon-B czy znanego wszystkim Sokoła Millennium. Możliwość obejrzenia i sfotografowania statków i lubianych bohaterów to podróż pełna niepowtarzalnych doświadczeń i świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu… w nie tak odległej galaktyce.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Gwiezdna Flota w Galerii Młociny

Co czeka odwiedzających Galerię Młociny? Modele najbardziej kultowych postaci i pojazdów z całego uniwersum. Mądry mistrz Yoda, maszyna krocząca, Sokół Millennium, czy modele z nowszych części sagi, jak 3 metrowy wahadłowiec Kylo Ren’a.

Jak podają twórcy wystawy, nad modelami pracowało wielu artystów, a stworzenie jednego eksponatu zajmowało długie miesiące. Nad większymi eksponatami, które mierzą ok. 4 metrów, twórcy pracowali nawet 4 lata. Wystawa liczy aż 24 modele, które zostaną rozłożone w kilku miejscach w galerii.

Wystawa, której nie da się przeoczyć

To nie koniec atrakcji dla młodszych i trochę starszych miłośników galaktycznej sagi. Wystawa objechała praktycznie całą Europę i gościła na wielu konwentach. Obejrzały ją miliony fanów, a także sami aktorzy wcielający się w postacie z gwiezdnych filmów. Wprawne oko dostrzeże na modelach pozostawione przez nich pamiątkowe autografy. Na odwiedzających czekają też dodatkowe atrakcje i konkursy. Galeria Młociny przygotowała atrakcyjne nagrody, m.in. laserowe miecze. Przyjdź i wybierz odpowiedni – niebieski, symbolizujący odwagę i najczęściej utożsamiany z rycerzami Jedi lub zielony, którym władają najmądrzejsi spośród nich.

Wystawa rozpocznie się 8 września i potrwa do 29 września. Na odwiedzających czekają dodatkowe atrakcje i konkursy – więcej informacji znajdziesz na stronie Galerii Młociny na Facebooku i Instagramie.

Galeria Młociny
Unikalny dobór najemców, największa strefa gastronomiczno-rozrywkowa w Polsce i nowatorsko zaprojektowane wnętrza czynią Galerię Młociny wyjątkową destynacją na handlowej mapie Warszawy. Ten wielofunkcyjny obiekt usytuowany na warszawskich Bielanach, w pobliżu węzła komunikacyjnego obsługującego 24 miliony pasażerów rocznie, oferuje 81 000 mkw. powierzchni handlowej i biurowej, która mieści ponad 200 sklepów i punktów usługowych oraz około 30 kawiarni. Jest to też miejsce debiutu wielu marek modowych i konceptów gastronomicznych na rynku polskim. Galerię Młociny wyróżnia nowatorskie podejście do projektowania miejsc spotkań, rozrywki i gastronomii. Przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa – zajmująca cały poziom +2 i połączona z zielonym ogrodem na dachu – została podzielona na różne strefy funkcjonalne. Strefa Spotkania i Dania to bogata oferta gastronomiczna obejmująca zarówno znane, sieciowe restauracje, jak i lokalne oraz unikatowe koncepty. Jej częścią jest Hala Hutnik – strefa gastronomiczno-rozrywkowa i

Źródło:

Galeria Młociny