Fryzura na studniówkę – trendy, pielęgnacja okiem fryzjera

Studniówka to wyjątkowe wydarzenie, pełne emocji, tańców i niezapomnianych chwil. Jednak przed tym magicznym wieczorem pojawia się pytanie, jak uczynić tę noc jeszcze bardziej niezapomnianą? Odpowiedź jest prosta – starannie dobrana fryzura, która podkreśli Twoją indywidualność i styl. O tegoroczne trendy studniówkowe zapytaliśmy Dejva Architekta Fryzur- fryzjera, ambasadora marki OnlyBio.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
NowosciOnlyBio

Jakie fryzury są obecnie najbardziej trendy na studniówki w 2024 roku?

Naturalne fale i loki zdominowały imprezy studniówkowe w Polsce, są proste w wykonaniu i pozwalając się cieszyć nienagadaną fryzurą przez całą noc. W razie potrzeby tak pofalowane włosy można szybko spiąć w luźny kucyk nie psując jednocześnie ich formy.

———

———

Czy istnieją konkretne style czy długości włosów, które będą szczególnie popularne w tym sezonie na imprezy studniówkowe?

Moda lat 80 wróciła jak bumerang, dlatego aktualnie najpopularniejsze są włosy średniej długości.

Czy są jakieś kolorystyczne trendy, które warto uwzględnić, aby stworzyć modny look na studniówkę?

Dla osób ceniących naturalny look bardzo dobrym rozwiązaniem jest multirefleks, który daje fakt włosów muśniętych słońcem. Jeśli ktoś lubi się bardziej wyróżnić warto pomyśleć o wpięciu kilku kolorowych pasemek włosów i wplecenie ich we fryzurę.

OnlyBio
Fot. OnlyBio

Jeśli marzą nam się loki podczas studniówkowego balu, jakie produkty do stylizacji włosów polecasz, aby je wydobyć?

Aby wydobyć naturalny skręt niezmiennie polecam aktywator skrętu w kremie np. Hair in Balance OnlyBio aby uelastycznić i odpuszy

włosy oraz żel mocny dla ich utrwalenia. Niewielką ilość aktywatora należy wgnieść w umyte, ociekające wodą włosy, dokładnie go rozprowadzając. Dla uzyskania najlepszego rezultatu wysuszyć włosy przy pomocy suszarki z dyfuzorem.

Czy mycie metodą OMO może być rozwiązaniem na poprawę kondycji włosów na 2-3 tygodnie przed nocą studniówkową?

Metoda OMO jest dobrym sposobem dla dostarczenia większej ilości składników odżywczych w krótkim czasie, szczególnie jeśli ostatnio zdarzało nam się zaniedbać włosy – gorąco jednak zachęcam do regularnego dbania o ich kondycję.

OnlyBio
OnlyBio.life to polska firma produkująca naturalne kosmetyki. Wprowadziła na rynek produkty do pielęgnacji włosów -serię Hair in Balance, która stała się hitem włosomaniaczek i tym samym wykreowała modę na świadomą pielęgnację. Seria Hair in Balance, to kosmetyki do świadomej pielęgnacji włosów m.in.: szampony i odżywki do mycia metodą OMO, maski i oleje do olejowania włosów zgodne z porowatością włosów, wcierki pobudzające wzrost włosów czy peelingi do skóry głowy, a także stylizatory i aktywatory do włosów kręconych, dzięki którym można wydobyć piękny skręt włosów. Marka na swoich kanałach social media intensywnie prowadzi działania uświadamiające i edukujące jak pielęgnować świadomie włosy, jak dobrać odpowiednie produkty do rodzaju włosów i skóry głowy. Jak stworzyć kompleksowe pielęgnacyjne zabiegi w domowym zaciszu, które wpłyną na kondycję i zdrowie włosów. Na swojej stronie internetowej uruchomiła quiz: https://onlybio.life/quiz/, który ma na celu pomoc w określeniu rodzaju włosów i dobraniu odpowie

Źródło:

OnlyBio