Fitzsimmons Citylite – kultowy model Native w nowej odsłonie

Najpopularniejszy model od Native powraca w odświeżonej gamie kolorystycznej. Marka słynąca z wegańskich produktów, w sezonie jesienno-zimowym zestawia ze sobą w kontrastach intensywne barwy i klasykę, zachowując najwyższą jakość – w zgodzie z naturą.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Native

Trapery Fitzsimmons Citylite dedykowane są zarówno górskim wędrówkom po szlakach, jak i zimie w mieście. Uniwersalny, klasyczny a przede wszystkim wodoodporny fason uzupełni codzienne stylizacje, zapewniając odpowiednią termoregulację. Poza klasycznymi propozycjami na rozpoczynający się sezon, marka proponuje wprowadzenie mocnego akcentu kolorystycznego, stawiając na przyciągające wzrok, nasycone odcienie: żółtego, różu i błękitu.

Kanadyjski producent obuwia od lat wpływa na branżę, kształtując ją na nowo –  na własnych zasadach. Jakość na lata i skuteczną ochronę przed chłodem gwarantuje połączeniem trzech technologii:

BLOOM, czyli autorska innowacja recyklingu roślin wykazujących negatywny wpływ na ekosystem i  przekształcenie ich w produkt bezpieczny, zgodny ze środowiskiem. System obecny jest w ulepszonej, jeszcze bardziej wytrzymałej podeszwie zewnętrznej Citylite TRP BLOOM, zwiększającej stabilność i przyczepność. Koniec ze ślizganiem się po oblodzonych powierzchniach!

Cholewka buta wykorzystuje technologię EVA (Ethylene-Vinyl Acetate). Lekka, ale jednocześnie wytrzymała i odporna na temperatury pianka, skutecznie amortyzuje wstrząsy. Stworzona została z myślą o jakości na lata i łatwym czyszczeniu, również w trudnych warunkach, dzięki czemu do stanu pierwotnego doprowadzimy ją  zaledwie w kilka sekund.

Wodoodporny model dopełnia polarowa elastyczna wkładka, która zapewnia wysoką izolację cieplną, odprowadza wilgoć i maksymalnie zwiększa komfort noszenia.

Native
Założone w 2009 roku i mające siedzibę w Vancouver w Kanadzie, Native Shoes projektuje buty, które są lekkie, wygodne, funkcjonalne i przyjemne, a jego celem jest tworzenie zdrowszego i bardziej zrównoważonego świata dla wszystkich. Marka i jej produkty są przeznaczone dla osób aktywnych. Od początku Native Shoes produkuje buty wegańskie i z dumą nie wykorzystuje produktów zwierzęcych w ich produkcji. Firma pracuje nad programem, dzięki któremu do roku 2023 każda para butów będzie mogła zostać oddana do recyklingu i odzyskać drugie życie.

Źródło:

Native