Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami! Idealna okazja do spędzenia rodzinnego czasu

1 czerwca to dzień, na który z pewnością czeka każda rodzina. Po raz kolejny Dzień Dziecka wypada niemal w samym środku tygodnia, co pozwala rozpocząć świętowanie nieco szybciej – zwłaszcza, że nie brakuje wyjątkowych miejsc i propozycji na rodzinne spędzenie tego czasu. Warto sprawdzić kalendarz wydarzeń weekendowych m.in. w podwarszawskim Parku Julinek, który nie dość, że Dzień Dziecka rozpoczyna wcześniej, to w dodatku przedłuża świętowanie najfajniejszego święta w roku!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Julinek Park

Podczas najbliższych dwóch weekendów, na wszystkich gości Parku Julinek – poza dobrze znanymi atrakcjami, w tym m.in. parkiem linowym, ścianką wspinaczkową czy torem tubingowym – czekać będzie szereg dodatkowych niespodzianek.

– Wiemy, jak ważnym momentem dla wszystkich naszych gości jest Dzień Dziecka. Właśnie dlatego postanowiliśmy, że to wyjątkowe święto obchodzić będziemy w Julinku aż przez dwa weekendy. Z tej okazji przygotowaliśmy mobilne, interaktywne planetarium, gdzie każdy będzie mógł wziąć udział w niezapomnianej podróży do najdalszych zakątków kosmosu. Czekać będą także m.in. gry i konkursy z nagrodami oraz przepyszne słodkości. Ponadto, wspólny czas uatrakcyjnią prawdziwy mim, szczudlarz oraz wielkie maskotki, zawsze chętne do zrobienia wspólnego, pamiątkowego zdjęcia – przekonuje Marta Klamar, dyrektor zarządzająca Julinek Park.
Fot. Julinek Park
Fot. Julinek Park

Weekendy pełne ekscytujących występów
Poza dodatkowymi atrakcjami – planetarium, grami i zabawami oraz słodkimi niespodziankami – przy okazji Dnia Dziecka w Julinku nie zabraknie wyjątkowych występów prezentowanych przez najlepszych polskich cyrkowców. 27 i 28 maja, artyści zaproszą do baśniowego świata „Alicji w Krainie Czarów”, gdzie każdy krok skrywa w sobie tajemnicę. Gra aktorska spotka się ze spektakularnymi pokazami akrobatyki, hipnotyzującymi iluzjami oraz zapierającą dech w piersiach żonglerką. Spektakl „Barwy absurdu” ożywi historię Alicji i porwie w wir nieprzewidywalnych zdarzeń. Na scenie wystąpią: Marysia i Julian oraz AntiRabbity.

Cyrkowych emocji nie zabraknie także w kolejny weekend – 3 i 4 czerwca. W Julinku ponownie wystąpią Marysia i Julian tym razem w towarzystwie leśnych elfów. Zaprezentują przedstawienie „Nie-ludzka natura”, które przypomni wszystkim, że wolność i beztroska to prawdziwy skarb, który łatwo można stracić, zwłaszcza kiedy spotkamy na swojej drodze nieproszonych gości. Prawdziwa gratka czeka także na wszystkich osób uwielbiających świat iluzji. W Julinku swój występ zaprezentuje iluzjonista znany z wielu anten telewizyjnych – Konrad Modzelewski.
Fot. Julinek Park

Znane i lubiane atrakcje nie pozwolą na nudę!
Podczas nadchodzących weekendów, w Julinku będą niezmiennie czekać także wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Mowa m.in. o największym w regionie parku linowym, ściance wspinaczkowej, krainie dmuchańców, polu do minigolfa, wesołym miasteczku, strefie animacji, strefie relaksu, torze tubingowym czy ekologicznym placu zabaw.

Na miejscu niezmiennie funkcjonuje obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi, dzięki czemu lokalizacja idealnie nadaje się na spędzenie nieco dłuższego czasu w samym sercu natury. Dostępna jest również wypożyczalnia sprzętu sportowego, a także restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej oparte wyłącznie na ekologicznych i jakościowych produktach.
Julinek Park
Julinek Park to miejsce oferujące jakościową rozrywkę dla całej rodziny położone w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy. Park rozrywki zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej na obszarze prawie 30 ha. Znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia rowerów i nowoczesnego sprzętu sportowego, strefa restauracji i punktów gastronomicznych oraz obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. W drugiej połowie 2022 roku oferta parku zostanie rozszerzona o nowoczesną strefę wodną pod gołym niebem. Julinek Park to także miejsce występów cyrkowych i teatralnych znanych artystów z telewizyjnych talent-show, cyrkowców, akrobatów i aktorów.

Źródło:

Julinek Park