Druga edycja Hair Academy by OnlyBio za nami!

21 listopada w pięknych wnętrzach warszawskiej restauracji Marcello odbyła się druga edycja Hair Academy by OnlyBio, dedykowana fryzjerom czynnie wykonującym swój zawód. Drugie spotkanie to już kolejne, z zaplanowanych cykli spotkań szkoleniowych, będących niepowtarzalną okazją do zdobycia niezbędnego doświadczenia i wiedzy w zakresie świadomej pielęgnacji włosów.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. OnlyBio
Fot. OnlyBio

Podczas spotkania gość specjalny, ambasador serii Hair in Balance by OnlyBio, fryzjer Dejv Architekt Fryzur przekazali bogatą dawkę informacji z zakresu pielęgnacji, stylizacji i potrzeb włosów.  Uczestnicy Hair Academy by OnlyBio uzyskali odpowiedzi na pytania, które często słyszą od swoich klientek, np. jak rozpoznać porowatość włosów i jakie zabiegi można stosować w domach już po wyjściu od fryzjera, tak aby stosowanie świadomej pielęgnacji było czymś naturalnym. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się panel o wydobywaniu skrętu, podczas którego Dejv pokazał jak obchodzić się z włosami kręconymi a także sposoby ich cięcia i stylizacji.

 Po sukcesie pierwszej Hair Academy by OnlyBio otrzymywaliśmy bardzo dużo zapytań, kiedy odbędą się kolejne spotkania Akademii. Dzięki naszym działaniom widzimy, że klientki są świadome potrzeb swoich włosów i coraz częściej pytają o nasze produkty w salonach fryzjerskich, tam też szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania odnośnie świadomej pielęgnacji. Zgłaszają się do nas także fryzjerzy, którzy używają kosmetyków Hair in Balance podczas pracy w swoich salonach. Chętnych do udziału w Akademii było bardzo dużo.  Otrzymaliśmy zgłoszenia z całej Polski. Dopiero zakończyliśmy drugą edycję, a już mamy w planach kolejną. – mówi Marta Iwanowska-Giler Brand Manager OnlyBio.life

Uczestnicy na zakończenie szkolenia otrzymali pakiet produktów na start, nowości i certyfikat, by każda włosomaniaczka wiedziała, że to właśnie w tym salonie wykona bezpieczną i świadomą pielęgnację i stylizację.

Seria Hair in Balance stała się hitem włosomaniaczek, a produkty są znane i stosowane przez kobiety i mężczyzn w różnym wieku i w różnych państwach świata, stając się tym samym bestsellerem sprzedaży w produktach do świadomej pielęgnacji włosów.

Seria na początku składała się z kosmetyków do świadomej pielęgnacji włosów takich jak: szampony i odżywki do mycia metodą OMO, maski i oleje do olejowania włosów zgodne z porowatością włosów, wcierka pobudzająca wzrost włosów czy peelingi do skóry głowy.  Marka na swoich kanałach social media intensywnie prowadziła działania uświadamiające i edukujące jak pielęgnować świadomie włosy, jak dobrać odpowiednie produkty do rodzaju włosów i skóry głowy. Jak stworzyć kompleksowe pielęgnacyjne zabiegi w domowym zaciszu, które wpłyną na kondycję i zdrowie włosów.

Marka stworzyła innowacyjną aplikację mobilną, która umożliwia zbudowanie i zaplanowanie swojego indywidualnego programu pielęgnacji włosów. OnlyBio Stories to pierwsza taka aplikacja na polskim rynku beauty, która umożliwia zaplanowanie pielęgnacji włosów na każdy dzień. Każdy plan został opracowany z najwyższą starannością, tak aby najlepiej pomóc dbać o skórę głowy i włosy oraz osiągnąć cele pielęgnacyjne. Żaden rytuał ani żaden kosmetyk nie pojawia się w planie przypadkowo.

Produkty są dostępne w sklepie online www.onlybio.life oraz Drogeriach Rossmann w całej Polsce.

Fot. OnlyBio
Fot. OnlyBio

Źródło:

OnlyBio