Druga drogeria Hebe w Bełchatowie już otwarta!

Dziś, 26 kwietnia br., miało miejsce otwarcie sklepu Hebe, zlokalizowanego w nowo powstałym Centrum Handlowym Galerii Bawełnianka przy ul. Bawełnianej 7 w Bełchatowie. Jest to druga drogeria zlokalizowana w tym mieście. Na klientów czekają atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
drogeria HEBE

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe w Bełchatowie, klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Dermokosmetyki do -40%“. Promocja obowiązuje od 26 do 29 kwietnia 2023 r. i obejmuje produkty marek takich jak: Basic LabtołpaBiodermaDermedicBandiAlma K. czy Cetaphil. W drugiej ofercie „Żele pod prysznic i do kąpieli, dezodoranty, higiena do jamy ustnej i golenie do -40%“ klienci drogerii znajdą m.in. produkty ElmexListerineSTR8Shots i Wilkinson.

Ponadto z okazji otwarcia na klientów nowej drogerii czeka promocja „Pielęgnacja ciała do -30%“, dzięki której zakupimy produkty marek takich jak: NiveaOrientanaNacomiOnly BioStara MydlarniaZiaja czy Yumi. Ostatnia oferta to „Wszystkie produkty wybranych marek do -30%“. Obejmuje kosmetyki marek: SyossSchaumaGliss, Got2bePaletteFaTaft i Nature Box. Oferta obowiązuje wyłącznie w sklepie stacjonarnym przy ul. Bawełnianej 7 w Bełchatowie od 26 do 29 kwietnia 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Pełna oferta promocyjna prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionym sklepie.

Dodatkowo, w dniach 26-29 kwietnia 2023 r. na klientów czeka wyjątkowa oferta – korzystając z karty lojalnościowej My Hebe, przy zakupach za min. 80 zł, otrzymamy rabat 20 zł. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii przy ul. Bawełnianej 7 w Bełchatowie w wymienionym terminie. Drugi na mapie Bełchatowa sklep Hebe zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Galerii Bawełnianka przy ul. Bawełnianej 7. Drogeria otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00. Zapraszamy!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHeanBandiBentonNacomiHalloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja