Drogeria Hebe w Złotych Tarasach już otwarta

Dziś, 16 grudnia br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w centrum handlowym Złote Tarasy przy ul. Złotej 59 w Warszawie.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Makijaż do -50%”. Promocja obowiązuje od 16 do 31 grudnia 2022 roku i obejmuje kosmetyki marek takich jak Eveline Cosmetics, Max Factor, L’Oréal, Maybelline i Ecocera. W drugiej promocji z okazji otwarcia, którą jest „Produkty naturalne i wegańskie do -50%”, znajdziemy produkty marek m.in.: Nacomi, Only Bio, Feel Free, Needit Nature i Uzdrovisco. Promocja trwa od 16 do 31 grudnia 2022 roku.

Poza tym, z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe w Złotych Tarasach skorzystamy z  promocji „Cała marka Nivea do -40%”. Oprócz tego wszystkie produkty marek Gliss, Schauma, Fa, Syoss, Taft, Palette, Got2be, Perfect Mousse, LIVE i Nature Box objęte są zniżką do -30%. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w centrum handlowym Złote Tarasy przy ul. Złotej 59 w Warszawie w dniach od 16 do 31 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Pełna oferta promocyjna prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionym sklepie.

Dodatkowo, od 16 do 19 grudnia 2022 roku klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty – przy zakupach za min. 80 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 20 zł. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w centrum handlowym Złote Tarasy przy ul. Złotej 59 w Warszawie w dniach 16-19 grudnia 2022 roku.

Hebe w centrum handlowym Złote Tarasy przy ul. Złotej 59 w Warszawie otwarte będzie od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-21:00, w soboty w godz. 09:00-22:00, a w niedziele handlowe w godz. 09:00-21:00. Zapraszamy! Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja