Domestos zmienia zasady gry i wprowadza na rynek innowacyjną pianę do czyszczenia toalety

Opakowanie nowego Domestos Power Foam zostało specjalnie zaprojektowane, by działać do góry nogami. Dzięki temu innowacyjna, aktywna formuła piany dociera do najtrudniej dostępnych miejsc, przywierając mocniej i dłużej do czyszczonej powierzchni. Pozwala to na wyeliminowanie aż 99,9% zarazków*. Produkt nie zawiera wybielacza i ma przyjemny zapach, który dostępny jest w trzech wariantach: Arctic Fresh, Citrus Blast i Floral Fresh.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Domestos Power Foam

Uniwersalny spray

Domestos Power Foam może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz toalety. Nadaje się również do innych powierzchni łazienkowych takich jak płytki, umywalki, krany, lustra, szafki i prysznice. Pozostawia je lśniące czystością, wolne od zarazków i bezpieczne w użyciu.

*Zabija bakterie oraz wirusy osłonkowe

———

———

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

KRÓTKI PR-ek – Domestos Power Foam

Innowacyjna formuła piany zapewnia niezrównaną moc czyszczenia w trudno dostępnych miejscach, przywierając mocniej i dłużej do powierzchni. Dzięki temu eliminuje aż 99,9% zarazków. To produkt, który działa do góry nogami. Dostępny jest w 3 przyjemnych wariantach zapachowych i nie zawiera wybielacza. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz toalety, a także na innych powierzchniach łazienkowych.

Sugerowana cena: 17,99

Domestos_POwer_Foam_Arctic_fresh
Fot. Domestos
Domestos_Power_Foam_Citrus_Blast
Fot. Domestos
Fot. Domestos

Źródło:

Domestos