Dom wysprzątany na błysk? To nigdy nie było prostsze

W okresie świątecznym nietrudno o brudną podłogę. Wystarczą okruszki ciasta, igły spadające z choinki, rozlany barszcz lub powrót z zimowego spaceru, by perspektywa relaksu szybko zamieniła się w kolejne obowiązki. Tych w drugiej połowie grudnia nie brakuje – w firmach nadal trwa wysoki sezon, a czas po pracy zwykle przeznaczamy na przygotowanie się do świąt. Utrzymanie porządku w domu może być jednak dużo prostsze dzięki nowoczesnym sprzętom czyszczącym marki Amica.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Wygoda na święta – wielofunkcyjne odkurzacze pionowe
Głównym problemem podczas odkurzania i zmywania podłóg jest niepraktyczna budowa urządzeń sprzątających. Konieczność przepinania kabla, przesuwania mebli i schylania się znacznie wydłuża czas sprzątania i czyni ten obowiązek jeszcze trudniejszym. Odpowiedzią na te wyzwania są praktyczne funkcje odkurzaczy pionowych marki Amica. Dzięki baterii litowo-jonowej i bezszczotkowemu silnikowi BLDC urządzenia działają długo, sprawnie i cicho – nie jest wymagane podłączenie ich do prądu. Maksymalny czas pracy wynosi 60 minut, czyli wystarczająco dużo, by przy jednym uruchomieniu posprzątać nawet duży dom. Co więcej, elektroniczna regulacja mocy pozwala dostosować intensywność działania do rodzaju czyszczonej powierzchni. W końcu kurz osadza się nie tylko na podłodze, ale i zasłonach czy kanapie.

A także pod meblami! W tym przypadku wygodę sprzątania zapewni funkcja EasyReach – zginana rura w odkurzaczu pionowym VM 8100 Leste. Pozwala ona dokładnie i bez konieczności schylania się usunąć kurz z trudno dostępnych szczelin, np. pod łóżkiem lub kredensem. Trudno dostępne miejsca nie będą jednak stanowiły problemu również dzięki odczepianej rurze teleskopowej – umożliwia ona odkurzenie sofy, foteli, a nawet samochodu.

Skuteczne porządki dzięki nowoczesnym funkcjom
Nowoczesne urządzenia czyszczące powinny być zaprojektowane nie tylko z myślą o wygodzie sprzątania, ale i wysokiej skuteczności działania. Oba te elementy łączy w sobie odkurzacz pionowy VM XPro Aqua marki Amica. Dzięki funkcji AquaEffect umożliwia on odkurzanie na mokro – wystarczy napełnić pojemnik na wodę i nałożyć nakładkę mopującą, by w okresie świątecznym cieszyć się ekspresowo odkurzoną i umytą podłogą. Filtr EPA/HEPA we wnętrzu urządzenia zadba z kolei o czystość wydmuchiwanego powietrza, co jest nie bez znaczenia dla alergików. Co jednak najciekawsze, odkurzacz potrafi automatycznie dostosować intensywność działania do stopnia zabrudzenia podłogi. Odpowiada za to funkcja DustSensor – czujnik zabrudzeń.

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe marki Amica zwiększą efektywność sprzątania, poradzą sobie nawet z trudnymi wyzwaniami, a przede wszystkim pomogą Ci odzyskać czas dla bliskich. W końcu święta nie muszą być czasem niekończących się obowiązków.

Amica
Grupa Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. W portfelu grupy znajdują się marki: Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia), CDA (Wielka Brytania) oraz Fagor (Hiszpania). Na całym świecie zatrudnia ponad 3 tysiące osób, dzięki którym dostarcza do klientów na blisko 70 rynkach na świecie ok. 5 milionów urządzeń rocznie.

Źródło:

Amica