Detox i odżywianie skóry po zimie

WIOSENNE OCZYSZCZANIE ORGANIZMU MOŻNA PRZYRÓWNAĆ DO WIOSENNYCH PORZĄDKÓW. NIBY DBAŁAŚ O DIETĘ I PIELĘGNACJĘ PRZEZ CAŁĄ ZIMĘ, ALE I TAK PRZYDA SIĘ TERAZ GŁĘBOKIE OCZYSZCZANIE, ODŚWIEŻENIE I DODANIE ENERGII. WE WSZYSTKICH OBSZARACH ŻYCIA.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
DETOKS I ODŻYWIENIE SKÓRY_zdjęcie

WEDŁUG TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ WIOSNA TO PORA ROKU, W KTÓREJ FUNKCJONOWANIE WĄTROBY I DETOKSYKACJA SĄ NAJBARDZIEJ AKTYWNE. DLATEGO TO NAJLEPSZY MOMENT NA OCZYSZCZANIE LUB DELIKATNY DETOKS. POMOŻE ON ZRÓWNOWAŻYĆ HORMONY, UWOLNIĆ TOKSYNY I POBUDZIĆ METABOLIZM, OCZYŚCIĆ SKÓRĘ I PRZYSPIESZYĆ NATURALNE PROCESY REGENERACJI. MÓWIĄC INACZEJ: POCZUJESZ PRZYPŁYW ENERGII, LEKKOŚĆ A TWOJA CERA BĘDZIE PEŁNA BLASKU.

POTRZEBNE WSPARCIE

Czy nasz organizm nie powinien radzić sobie z tym sam? Czy naprawdę potrzebne nam diety, suplementy i kosmetyki? Odpowiedź brzmi: tak. Są na potrzebne. Nasze organizmy to niesamowite maszyny, ale aby radzić sobie ze wszystkim musielibyśmy żyć w świecie idealnym – bez toksyn, bez chemikaliów, z czystą, organiczną żywności, czystą wodą i perfekcyjnym stylem życia wypełnionym fizyczną aktywnością i regularnym, głębokim, co najmniej 8-godzinnym snem. Tymczasem w samych Stanach Zjednoczonych produkuje się ponad 150 milionów ton chemikaliów spożywczych i kosmetycznych rocznie i pomimo ruchów proekologicznych ich ilość rośnie z każdym rokiem. Niepokojące jest to, że wiele z tych substancji chemicznych zakłóca naturalne funkcjonowanie naszych hormonów, a to często prowadzi do problemów zdrowotnych. Jak przeprowadzić stopniowy i skuteczny detoks, który jednak nie będzie powodował bólu głowy, problemów skórnych i obezwładniającego zmęczenia? Warto zapewnić organizmowi wsparcie – pomóc zmetabolizować toksyny, a jednocześnie zadbać, aby wszystko przebiegało w komfortowy sposób.

Pamiętaj, że niektóre toksyny są rozpuszczalne w tłuszczach i dlatego są najłatwiej wydalane poprzez pocenie się lub detoksykację wątroby (a potem wydalanie przez jelita) inne z kolei rozpuszczalne są w wodzie i wydalane przez nerki. Trzeba więc zadbać o te organy i pomóc im w okresie wzmożonej pracy. Jak to robić? Stosuj dietę bogatą w witaminy, minerały i składniki odżywcze, które wspomagają detoksykację. Jedz dużo kolorowych warzyw, bogatych w składniki odżywcze warzyw liściastych, jagód, odżywczych nasion, jeśli musisz sięgaj po chude mięso z wolnego wybiegu oraz dzikich ryb. W miarę możliwości wybieraj produkty organiczne i ogranicz mięso. Unikaj pokarmów zapalnych, do których należą: cukry (i sztuczne słodziki!), tłuszcze trans (margaryna, żywność smażona, żywność pakowana) oraz produkty genetycznie modyfikowane. Pij co najmniej 2-3 litry przefiltrowanej wody (lub ziołowych herbat) dziennie, aby oczyścić nerki. Zapomnij o alkoholu i kawie (obciążają wątrobę). Ćwicz, odpoczywaj, korzystaj z sauny i wybieraj produkty do pielęgnacji i suplementy wspierające naturalne procesy regeneracyjne.

I pamiętaj – wiosenny detoks nie powinien powodować złego samopoczucia!

 

WIOSENNY „POWER SET” DLA PEŁNEJ BLASKU SKÓRY:


Oczyszczanie: EISENBERG Paris PURIFYING LIGHT FOAMING GEL delikatna woda, która zmienia się w lekką musującą piankę dla skutecznego usunięcia wszystkich zanieczyszczeń. Tonizuje i chroni przed skutkami zanieczyszczonego środowiska, dogłębnie oczyszcza likwidując źródła ewentualnych stanów zapalnych, wyraźnie zwęża pory i pomaga uzyskać zdrowy i świeży wygląd skóry twarzy, pozostawiając cerę promienną i rozświetloną.

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris PURIFYING LIGHT FOAMING GEL 249 ZŁ/150 ML

Wszystkie produkty EISENBERG Paris dostępne są stacjonarnie w SEPHORA i na sephora.pl.

EISENBERG ParisOdżywianie:
 Sesderma SESGEN 32 to krem odżywczy aktywujący komórki daje efekt doskonałego odżywienia, nawilżenia i wygładzenia struktury skóry. Posiada bardzo dobrą skuteczność dzięki temu, że wpływa na procesy odpowiedzialne za starzenie się skóry. Znajduje oznaki starzenia w DNA i stymuluje geny do procesów naprawczych. Znacznie przedłuża żywotność komórek, a także regeneruje te uszkodzone.

SPRAWDŹ: Sesderma SESGEN 32 229 ZŁ/50 ML
Ochrona: 
Mediderma FR – ANTIOX MD ANTI-POLLUTION to liposomowe serum z kwasem ferulowym, które wzmacnia naturalną odpowiedź antyoksydacyjną skóry oraz pomaga chronić skórę przed oznakami starzenia, poprawiając nawilżenie, elastyczność i świetlistość.

SPRAWDŹ: Mediderma FR – ANTIOX MD ANTI-POLLUTION 305 ZŁ/30 ML

Mediderma FR
Medilâge anti âge

Wsparcie od środka: Medilâge anti âge to formuła łącząca dwa opatentowane składniki. AstaPure®Arava i TetraSOD®, które radykalnie wpływają na zmniejszenie liczby zmarszczek oraz poprawiają nawilżenie i elastyczność skóry. Zawarta w algach Arava astaksantyna chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i światła niebieskiego. Zabezpiecza również DNA białek i lipidów przed uszkodzeniami antyoksydacyjnymi oraz szkodliwym wpływem środowiska. Dodatkowo działa synergistycznie, nasilając działanie innych przeciwutleniaczy, takich jak witaminy E i C. Testy potwierdzają, że hamuje ona uszkodzenia komórek spowodowane wolnymi rodnikami i ekspozycją na promieniowanie UV. Tetra SOD® jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, obdarzonym potężną mocą dezaktywacji wolnych rodników. Chroni praktycznie każdą komórkę przed ich toksycznym działaniem, w tym przed szkodliwym promieniowaniem UVB.

SPRAWDŹ Medilâge anti âge 495 ZŁ/30 KAPSUŁEK

DETOKS I ODŻYWIENIE SKÓRY_grafika
Fot. Platinium Cast Agencja PR

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR