Delektuj się smakiem ulubionych Jeżyków i wygraj Fiata 500 Dolcevita

Czy może istnieć coś bardziej urokliwego niż ciepłe, wiosenne dni, gdy przyroda budzi się do życia, a otaczający nas świat tonie w zieleni? Oczywiście, że tak! Teraz wyobraź sobie, że ten malowniczy krajobraz podziwiasz z wnętrza swojego nowego Fiata 500 Dolcevita albo uwieczniasz go za pomocą najnowszego iPhone’a 15. Brzmi dobrze, prawda? Co jednak najważniejsze, ta idealna wizja może stać się rzeczywistością dzięki marce Jeżyki i loterii „Jeż je zawsze! i wszędzie”, do której zgłoszenia będą przyjmowane od 4 marca br. do 28 kwietnia.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Jeżyki loteria

Jeżyki w wersji classic, kokosowe, pomarańczowe, z solonym karmelem, kawowe, wiśniowe, czy może o smaku likieru advocat? Które z nich zdobyły Twoje serce? W każdym odnajdziesz połączenie kruchego herbatnika z delikatnym, aksamitnym karmelem, bakaliami i chrupkami ryżowymi. Całość otulona jest pyszną czekoladą przyrządzaną zgodnie z tradycyjną recepturą.

Teraz możesz nie tylko rozkoszować się ulubionym rodzajem ciastek Jeżyki, ale także co tydzień wygrać najnowszego iPhone’a 15, a w wielkim finale – niezawodnego Fiata 500 Dolcevita, idealnego na wiosenne wyprawy. A wszystko to za sprawą loterii „Jeż je zawsze! i wszędzie”, do której zgłoszenia będą przyjmowane do 28 kwietnia br. Żeby wziąć w niej udział, wystarczy kupić jedno opakowanie ciastek Jeżyki oraz zarejestrować paragon na www.najezonaloteria.pl.

Pamiętaj!

Z każdą dodatkową paczką rośnie Twoja szansa na wygraną!

Dlatego kupując:

  • 1-2 paczki – otrzymujesz 1 los,

  • 3-5 opakowań – 5 losów,

  • 6 lub więcej – 12 losów.

Dodatkowo, każda osoba, która odwiedzi stronę akcji, ma możliwość zdobycia drobnego upominku, w tym kodu rabatowego do sklepu islodycze.pl o wartości 30 zł. Wystarczy, że weźmie udział w specjalnie przygotowanej z tej okazji grze online.

Źródło:

Colian