Czysty dom bez kompromisów – Lidl Polska z ofertą promocyjną na artykuły do sprzątania

Posprzątać każdy zakamarek domu, pozbawić go nawet najdrobniejszego pyłku, a potem zanurzyć się w świeżo wyprasowanej pościeli, otulając się przyjemnym zapachem świeżości… Czy istnieje lepszy sposób na stworzenie idealnego momentu relaksu dla miłośników czystości? Już w nadchodzącą sobotę, 20 stycznia, Lidl Polska rozszerza swoją promocyjną ofertę o wysokiej jakości artykuły do sprzątania, które będzie można kupić nawet do 50% taniej.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Lidl Polska z ofertą promocyjną na artykuły do sprzątania

Rozsypane na kuchennym blacie okruszki, brudna kanapa czy kurz na podłodze? Niech niepokojące widoki nie zepsują humoru. W sobotę, 20 stycznia, w sklepach Lidl Polska dostępny będzie odkurzacz akumulatorowy pionowy marki SilverCrest, który można kupić aż 300 zł taniej w cenie 299 zł1/zestaw. Odkurzacz ten zachwyca dwoma trybami pracy – MAX i ECO – umożliwiając dostosowanie działania do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo posiada funkcję 2w1: może służyć jako odkurzacz ręczny lub podłogowy, a dzięki nowoczesnej technologii cyklonowej oraz specjalnemu filtrowi HEPA odkurzanie staje się nie tylko przyjemniejsze, ale także bardziej higieniczne, zapewniając czyste powietrze na wylocie.

Wielu z nas nie wyobraża sobie zakończyć sprzątania bez odpowiednio umytych podłóg. Lidl Polska przychodzi z rozwiązaniem. W nadchodzącą sobotę, korzystając z aplikacji Lidl Plus, klienci sklepów będą mieli okazję kupić mop parowy marki Vileda 50 zł taniej – za 219 zł2/zestaw. Urządzenie jest dostosowane do wszystkich rodzajów podłóg oraz dywanów z krótkim włosiem i usuwa do 99,9% bakterii, bez użycia środków chemicznych. W ofercie sklepu pojawi się również zestaw do sprzątania Easy Wring and Clean Vileda w cenie 119 zł/zestaw. Użytkownicy aplikacji będą mogli go kupić 20 zł taniej3. W komplecie znajdzie się wszystko, co niezbędne – wiadro, mop obrotowy oraz nakładka z mikrofibry, by sprzątanie było efektywne i komfortowe.

Świeżo wyprasowana pościel oraz perfekcyjnie gładki obrus na stole? Lidl Polska ma na to sposób. Od soboty, 20 stycznia, klienci sklepu będą mogli kupić żelazko ze stacją pary marki SilverCrest aż 200 zł taniej, w cenie 299 zł4/zestaw. Urządzenie posiada specjalną technologię SmartCare, dzięki której temperatura automatycznie dostosowuje się do wszystkich tekstyliów. Dodatkowo, system pary ciągłej oraz mocny wyrzut pary, idealnie sprawdzą się podczas prasowania grubszych tkanin. W ofercie sklepu znajdzie się również żelazko parowe SilverCrest w cenie 129 zł/zestaw, a do kompletu – tylko 20 stycznia – Lidl Polska z aplikacją Lidl Plus proponują składaną suszarkę na pranie w cenie 39,90 zł5/1szt.

Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska

A co po ciężkim sprzątaniu? Oczywiście czas na relaks. Zorganizuj prywatny gabinet masażu we własnym domu. Poduszka do masażu shiatsu pomoże Ci w domowym zaciszu złagodzić bóle pleców, szyi lub karku, a także rozluźnić mięśnie. Poduszka do masażu Shiatsu pleców lub karku marki Silvercrest dostępna jest w cenie 69,50 zł / 1 zestaw. Podaruj sobie lub bliskim odrobinę relaksu na co dzień!

Nie przegap okazji! Już w nadchodzącą sobotę, skorzystaj z promocji w Lidl Polska na wysokiej jakości artykuły do sprzątania i ciesz się czystością w swoim domu.

1 599 zł – najniższa cena z 30 dni przed obniżką

2 269 zł – najniższa cena z 30 dni przed obniżką, kupon w aplikacji Lidl Plus dostępny 20.01

3 119 zł – najniższa cena z 30 dni przed obniżką, kupon w aplikacji Lidl Plus dostępny 20.01

4 499 zł – najniższa cena z 30 dni przed obniżką

5 59,90 zł – najniższa cena z 30 dni przed obniżką, kupon w aplikacji Lidl Plus dostępny 20.01

Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.
Lidl logo

Źródło:

Lidl Polska