Czas się urządzić. Poznaj nową ofertę Lidl Polska!

Od czwartku 29 września do soboty 1 października w sklepach Lidl Polska będzie można kupić artykuły do domu i mieszkania aż o 30% taniej. W ofercie znajdzie się m.in. bezpieczna dla alergików, podwójna kołdra na zatrzaski – idealna na wszystkie pory roku.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Aby móc cieszyć się dobrym samopoczuciem, trzeba zadbać o zdrowy sen. Stanie się on przyjemniejszy z pikowaną kołdrą Livarno Home (69,30  zł/  1  zestaw), która składa się z aż dwóch kołder łączonych na zatrzaski. Jedna jest cieńsza – idealna na lato – a druga grubsza, dzięki czemu sprawdza się wiosną i jesienią. Po spięciu obu części, powstaje kołdra typowo zimowa. Nie zawiera szkodliwych substancji, jest także bezpieczna dla alergików. Co więcej, wypełniono ją materiałem pochodzącym w  100%  z  recyklingu.

Do kołdry warto dokupić topper Livarno Home (139,30  zł/  1 szt.), nadający się do położenia zarówno na standardowym materacu, jak i na składanym meblu, np. wersalce. Topper ma 5 cm grubości, dzięki czemu skutecznie niweluje nierówności i zmniejsza napięcie mięśni. Wyposażono go w  gumki mocujące na rogach oraz zdejmowaną podszewkę z zamkiem błyskawicznym.

Praktycznie i wygodnie
Każde pomieszczenie powinno być również funkcjonalne. Pomoże w tym regał ścienny Livarno Home ze składaną półką (230,30 zł/ 1 zestaw), która może służyć za biurko czy stolik kuchenny. Podporę półki stanowi tablica kredowa, idealna do sporządzania notatek, a sam regał ma 9 praktycznych przegródek. Ponieważ dni stają się coraz krótsze, użytecznym dodatkiem do mieszkania jest także podszafkowa lampa z 42 diodami LED (20,99 zł/ 1 zestaw) idealna do oświetlania powierzchni roboczych.

Ponadto, już w czwartek 29 września do sklepów Lidl Polska trafią produkty ułatwiające pracę i naukę: m.in. suchościeralna tablica magnetyczna (62,93 zł/ 1 zestaw), bezprzewodowa podkładka do ładowania Qi z funkcją ładowania dwóch urządzeń równocześnie (41,93 zł/ 1 zestaw), a także zestaw 30 długopisów żelowych (13,99 zł/ 1 zestaw) i nożyczek (12,59  zł/ 1 zestaw).

Fot. Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska