Castorama zaprasza na Majsterkowy Dzień Dziecka – Razem dla Planety

Najmłodsi mają szansę rozwinąć swoje umiejętności i wspaniale się bawić podczas warsztatów upcylingowych „Razem dla planety”, organizowanych z okazji Dnia Dziecka w Castoramie. W najbliższą sobotę 3 czerwca br. dzieci będą miały okazję stworzyć wyjątkową makietę ogrodu z różnych materiałów podczas warsztatów Majsterkowa. Dzień Dziecka w Castoramie to propozycja edukacji przez zabawę, rozwijającej kreatywność i promującej świadomość ekologiczną dzieci.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Majsterkowy Dzień Dziecka w Castoramie

– Warsztaty „Razem dla planety” są częścią naszego zaangażowania w promowanie postaw ekologicznych i zrównoważonego stylu życia. Dzieci będą miały okazję dać drugie życie przedmiotom, które zazwyczaj trafiłyby do kosza na śmieci. Dzięki temu powstaną wyjątkowe, niepowtarzalne makiety ogrodów. Rodzice i opiekunowie mogą być pewni, że ich pociechy spędzą czas na kreatywnej zabawie, rozwijającej zdolności w szeroko pojętym majsterkowaniu. – tłumaczy Paweł Świętochowski dyrektor ds. odpowiedzialnego biznesu Castorama Polska.

W trakcie zajęć każde dziecko otrzyma niezbędne materiały do pracy nad własną oraz wspólną makietą. Podczas warsztatów w duchu „zero waste” maluchy będą eksperymentować z różnymi materiałami, takimi jak papier, plastik, naturalne kamienie oraz darami natury – zielonymi roślinami, kwiatami czy szyszkami.

Castorama od lat rozbudza u najmłodszych pasję do majsterkowania. Program Majsterkowo ma na celu rozwijanie zdolności manualnych dzieci, umacniających w nich poczucie samodzielności. Cyklicznie prowadzone zajęcia umożliwiają najmłodszym odkrycie nowego hobby oraz wykorzystanie zdobytej wiedzy do codziennej troski o środowisko naturalne.

Zajęcia będą prowadzone w wybranych sklepach Castorama, w godzinach od 11 do 16.

Castorama
Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 88 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia ponad 13 tysięcy pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy.

Źródło:

Castorama