Butelka antykolkowa EasyStart MOUNTAINS

Decyzja o rozpoczęciu karmienia butelką może powodować u mamy wiele pytań. Czy na pewno dziecko polubi ten sposób karmienia? Czy zaakceptuje smoczek? Na co zwracać uwagę? A co z kolkami? Dlatego tak bardzo ważne jest, by do tego etapu dobrze się przygotować. Wybierając odpowiednią butelkę należy zwrócić uwagę czy zapewni ona dziecku prawidłowe trawienie, a dla rodziców będzie praktyczna i pozwoli na cieszenie się czułymi chwilami bliskości podczas karmienia. Taką butelką jest EasyStart z kolekcji MOUNTAINS od Canpol babies.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Butealka antykolkowa EasyStart MOUNTAINS

Pierwsza butelka dla maluszka

Butelka antykolkowa EasyStart MOUNTAINS została stworzona, aby zapewnić niemowlętom prawidłowe trawienie. Posiada specjalny zaworek antykolkowy, który zapobiega tworzeniu się pęcherzyków powietrza w pokarmie, a w połączeniu z odpowiednią pozycją do karmienia skutecznie zapobiega dolegliwościom takim jak kolki i wzdęcia u maluszków. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną łączyć karmienie piersią i butelką albo szukają pierwszej butelki dla swojego maleństwa.

Odpowiedni kształt smoczka w butelce pozwala na optymalną pracę warg, policzków i języka dziecka, co sprzyja właściwemu kształtowaniu wzorca ssania. Wykonany z miękkiego i hipoalergicznego silikonu smoczek jest nie tylko trwały, ale również bezzapachowy i bezsmakowy, co ułatwia akceptację karmienia butelką przez malucha.

———

———

Butelka EasyStart MOUNTAINS jest wyposażona w czytelną skalę pozwalającą na szybkie przygotowanie pokarmu, a jej profilowany kształt zapewnia komfortowe trzymanie w dłoni mamy. Ponadto, dzięki szerokiemu otworowi szybko i dokładnie ją umyjesz oraz napełnisz mlekiem mamy. Można ją myć w zmywarce i podgrzewać w mikrofali. A co więcej, pasuje do wszystkich laktatorów Canpol babies, czyli w duchu „zero waste” podajesz dziecku najcenniejszy pokarm bez przelewania i utraty najcenniejszych właściwości z mleka mamy*.

Zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce z najwyższą dbałością o standardy jakości i bezpieczeństwa, butelka antykolkowa EasyStart MOUNTAINS to gwarancja udanego startu w karmienie butelką lub karmienia naprzemiennego KPI.

Butelka antykolkowa EasyStart MOUNTAINS jest dostępna w dwóch pięknych szatach graficznych: wersji złocistej oraz zielonkawej i w dwóch pojemnościach: 120 ml i 240 ml.

gre-tem-front
Cena: 22,99 zł
bei-tem-front
Cena: 23,99 zł

Marka Canpol babies rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej, wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną lub farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.

Źródło:

Canpol babies