Brak pomysłu na zdjęcia ślubne? Sprawdź, na co postawiły gwiazdy i celebryci!

Ślub to dla wielu osób jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego starają się je zaplanować niemalże w każdym szczególe. Organizacja fotografa ślubnego to jedno z pierwszych zadań, z którymi mierzą się narzeczeni. Warto mieć swoją wizję reportażu ślubnego, by być w pełni usatysfakcjonowanym i zadowolonym z otrzymanego efektu. Szukacie inspiracji? Przygotowaliśmy dla Was przegląd. Zobaczcie, jak wyglądały zdjęcia ślubne popularnych gwiazd i celebrytów.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
suknia ślubna

Sesje ślubne, znane również jako sesje plenerowe, odbywają się zazwyczaj po weselu, rzadziej w trakcie trwania przyjęcia. Celem takiej sesji jest uwiecznienie szczególnych chwil związanych z tym wyjątkowym wydarzaniem, a także piękna i miłości pary młodej.

Możliwość stworzenia niezapomnianych wspomnień i profesjonalnych zdjęć w wyjątkowym otoczeniu wymaga jednak kreatywności. Sesja może być zorganizowana w różnych lokalizacjach, takich jak romantyczny ogród, piękna plaża, malowniczy park, zabytkowy budynek lub inne miejsce, które ma dla pary szczególne znaczenie. A jak wyglądają sesje ślubne gwiazd? Oryginalnych pomysłów nie brakuje.

———

———

Stylowa sesja Małgorzaty Kożuchowskiej
Małgorzata Kożuchowska, znana wszystkim z takich seriali jak „Rodzinka” czy „M jak Miłość”, uznawana jest za polską ikonę stylu. Aktorka wyróżnia się nienaganną prezencją, ogromnym wyczuciem smaku, a każda stylizacja gwiazdy to istny „strzał w dziesiątkę”. Jej ślubna sesja jest kwintesencją jej stylu i stanowi potwierdzenie znanej maksymy, że piękno tkwi w prostocie.

Zrodlo-INSTAGRAM-AGAKACZOR
Fot. INSTAGRAM - AGAKACZOR
Fot. SZYMON-BOCZEK
Fot. SZYMON-BOCZEK

Moda na pierwszym planie
Karolina Pisarek to znana na całym świecie modelka, dlatego też motywem przewodnim ślubu i wesela była oczywiście moda. „Fashion wedding” okazał się niezwykle efektownym wydarzeniem, zaś sami państwo młodzi prezentowali się niczym z bajki, co potwierdzają przepiękne zdjęcia. Tym co dodaje im wyjątkowego uroku są przede wszystkim uśmiechy na twarzach zakochanych.

– Zrobienie dobrej sesji ślubnej to sztuka, która wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale także wyczucia, empatii i zrozumienia pary. Komunikacja jest kluczem do sukcesu – słuchanie i rozmowa z parą przed sesją pomaga w zrozumieniu ich oczekiwań, pomysłów i osobowości, co pozwala na stworzenie spersonalizowanej sesji. – mówi Joanna Hoc–Kopiej z Dworu Korona Karkonoszy, miejsca, w którym odbyło się już ponad 750 wesel. – Wybór odpowiedniej lokalizacji odgrywa ogromną rolę w kreowaniu atmosfery i nastroju sesji. W sesji ślubnej niezwykle istotne są także detale. Kwiaty, obrączki, dekoracje – to elementy, które tworzą magię tego wydarzenia – dodaje.

Bardzo istotne jest miejsce wykonywania zdjęć ślubnych w szczególności, jeśli chodzi o zdjęcia plenerowe. Warto wykonać fotografie np. podczas zachodu słońca, wykorzystując tym samym piękne, naturalne oświetlenie.

Zrodlo-VIVA-PIOTR-POREBSKI-METALUNA
Żrodlo - VIVA - PIOTR PORĘBSKI-METALUNA
Zrodlo-GETTY-IMAGES
Źrodlo - GETTY IMAGES

Ślub w książęcym stylu
Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle był bez wątpienia jednym z najgorętszych wydarzeń 2018 roku. Na to wydarzenie Meghan, w zgodzie ze swoim gustem, wybrała minimalistyczną, klasyczną kreację, która zarazem stała się inspiracją dla kobiet na całym świecie. W tym samym charakterze wykonano również sesję ślubną, w której obok pary młodej stanęli członkowie królewskiej rodziny, co wzbudziło zachwyt wielu rodzin, a jednocześnie stało się inspiracją wielu ślubnych fotoreportaży.

Klasyka z pazurem
Gdy na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się jedno ze zdjęć ślubnych, które opatrzyła romantycznym podpisem: „Było piękniej niż w naszych najśmielszych marzeniach…” niemal 40 000 polubień świadczy o tym, że trudno się z tym nie zgodzić. Para młoda zdecydowała się na sesję ślubną w ukochanych Włoszech, których klimat uwieczniono na przepięknych fotografiach.

Sesje ślubne są niezwykłym sposobem pokazania miłości i szczęścia młodej pary. Zbiór niezapomnianych wspomnień zaklętych w pięknych fotografiach to pamiątka, do której para młoda będzie mogła wracać nie tylko podczas kolejnych rocznic, aby przypomnieć sobie ten wyjątkowy moment w swoim życiu.

Źródło:

Dwór Korona Karkonoszy