Bot czy kot, czyli niezwykli kelnerzy w Pizza Hut!

Już od maja na Gości restauracji Pizza Hut w Warszawie (Zodiak) oraz Wrocławiu (Rynek), czeka niezwykła atrakcja – mogą zostać obsłużeni przez nowych, innowacyjnych kelnerów-robotów. Chcąc się rozwijać i być coraz bardziej atrakcyjną dla swoich gości, marka prowadzi testy robotów BellaBot w wybranych lokalizacjach. „Kelnerzy”, z bardzo sympatycznymi buziami kotów, nie tylko wywołują uśmiech na twarzach gości restauracji Pizza Hut, ale przede wszystkim pomagają w ich codziennej obsłudze, wspierając pracę kelnerów. A przy tym nie mogą się opędzić od rwących się do przytulania i głaskania rączek dzieci… i nie tylko dzieci!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Dzięki pomocy nowych członków zespołu można dostarczyć więcej zamówień w szybszym tempie, co sprawia, że goście obsługiwani są jeszcze sprawniej. Dzięki temu kelnerzy zyskują więcej czasu, który mogą poświęcić gościom. BellaBot to pierwszy w Polsce robot-kelner, który w inteligentny i autonomiczny sposób dostarcza dania prosto z pieca do stolików. Posiada 4 tace i może udźwignąć 2 razy więcej niż człowiek! Roboty mogą również przywitać gości, zaprowadzić do dowolnego stolika, można je nawet pogłaskać, a kotek odwdzięczy się uśmiechem! Gwarantuje to mnóstwo zabawy i przeżycie niezwykłego doświadczenia podczas wizyty w restauracji.

Co łączy robota i kota?
BellaBot to robot z buźką kota, który nawet miauczy! Mimiką i głosem reaguje na drapanie za uchem, czy głaskanie. Najmłodsi goście wręcz uwielbiają go, a nasz nowy kelner może również umilić urodziny- fantastycznie śpiewa Sto Lat! „Pizza Hut jako marka idąca z duchem czasu, podąża za nowinkami technologicznymi. Restauracja w warszawskim Zodiaku, przy ul. Widok 26, jako pierwszy lokal marki w Polsce wprowadził urządzenie BellaBot, czyli robota-kelnera.” – mówi Krzysztof Nester, Kierownik Regionalny restauracji Pizza Hut w Warszawie. ”Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie dwóch robotów jednocześnie – działają one w trybie kooperacji, odciążając pracowników i podnosząc jakość obsługi klienta. Choć obecność robotów na razie jest na etapie testów, widzimy że wywołują one uśmiech na twarzach gości, którzy chętnie robią sobie z nimi zdjęcia, czy nagrywają filmy.” Bella Bot to nie tylko profesjonalny kelner, ale również przesłodki zwierzak, który tylko czeka aż podrapiemy go za uszkiem. „Klient może go pogłaskać, a ten zareaguje mimiką i głosem. To niezapomniane doświadczenie. Testy cały czas trwają, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia warszawskiej restauracji Zodiak i  przekonania się na własne oczy jak wygląda pomoc robotów -kelnerów”.- mówi Krzysztof Nester.

W ciągu najbliższych tygodni na profilach w mediach społecznościowych Pizzy Hut na gości restauracji czeka konkurs. Wystarczy zrobić zdjęcie Belli jak porusza się z gracją po lokalu, udostępnić je i oznaczyć profil Pizza Hut, a będzie można zdobyć zniżkę do wykorzystania w restauracji! Warto więc zachować zdjęcia ze swojej wizyty w restauracjach Pizzy Hut i spotkania z botami, a po rozpoczęciu konkursu umieścić je w mediach społecznościowych!

Pizza Hut
Pizza Hut obecna jest na świecie od ponad 60 lat. Pierwsza restauracja w Polsce została otwarta w roku 1992 na wrocławskim Rynku. Obecnie na terenie naszego kraju działa ponad 150 restauracji które zapewniają wspaniałe posiłki także na wynos oraz w dostawie do domu, tak aby Klienci mieli szansę cieszyć się smakiem pizzy, gdziekolwiek się znajdują. W ofercie Pizza Hut znajdziemy kultowe już puszyste ciasto PAN, lekkie i chrupiące ciasto w Stylu San Francisco oraz dla prawdziwych miłośników sera ciasto z serem w brzegach. Pizza Hut to nie tylko pizza, to też makarony, desery oraz dobrze wszystkim znany bar sałatkowy wypełniony sezonowymi i świeżymi warzywami.

Źródło:

Pizza Hut