Boatilus: Zimowi bohaterowie od zadań specjalnych

Wspólne spędzanie czasu to najpiękniejsze wspomnienia. Jesienno-zimowe, rodzinne aktywności często bywają utrudnione pogodą i troską o samopoczucie najmłodszych. Ciepło najczęściej ucieka przez nogi, a gdy temperatury spadają i za oknami pojawia się pierwszy śnieg, od razu pojawiają się pomysły, by ulepić bałwana i iść na sanki. Jakie obuwie najlepiej wybrać do takich aktywności?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
obuwie dziecięce

Producent obuwia dziecięcego Boatilus, regularnie tworzy kolejne rozwiązania, według potrzeb i oczekiwań najmłodszych konsumentów, których gusta tak samo, jak moda ulegają zmianom, a wyobraźnia – nie zna granic.

Dedykowane wielu godzinom śnieżnych zabaw są śniegowce JOGGY SPORT VELCRO. Polarowa wyściółka, wiatroizolacyjna technologia ALU-PROTECT, wykorzystanie materiałów PVC i podeszwa MEGOL zapewniają pełną termoregulację i komfort użytkowania. Nadruk w serca, szkocką kratę, a może dodatkowe ocieplenie futerkiem wokół cholewki? Szeroki wybór wzorów wpasuje się w upodobania rosnących trendsetterów.

———

———

Kolekcja NAUTIC Rain to trzy specjalne propozycje kolorystyczne kaloszy z cholewką do kolana, przedstawiające bohaterów niczym z bajek, ale także i klasyczne warianty modelu występujące w różnych wersjach kolorystycznych. Wysokiej jakości buty, pachnące truskawkami, zostały wyposażone w antybakteryjną wyściółkę, wzmocnioną piętę oraz doskonałą, antypoślizgową podeszwę odporną na wstrząsy.

Wszystkie produkty, zgodnie z polityką marki i potrzebami rodziców, zostały wykonane z zachowaniem szczegółowej selekcji materiałów oraz troski o środowisko – wykorzystując naturalne tworzywa, a także przetworzone ostrygi oraz butelki z recyklingu.

Chronią przed śniegiem, deszczem i zimnem – ale przede wszystkim, umożliwiają fantastyczną (i bezpieczną) zabawę na świeżym powietrzu.

Boatilus
Boatilus to firma, tworząca najwyższej jakości obuwie przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. Potrzebują oni dobrego wsparcia na każdym kroku. W końcu cały czas się rozwijają, dlatego obuwie powinno być dopasowane do ich anatomii. Źle dobrane podczas zabawy czy biegania na dworze może sprawić, że stopy dziecka nie będą rozwijać się prawidłowo. Obuwie Boatilus gwarantuje, że dzieci od najmłodszych lat zarówno w gorącym lecie, jak i mroźnej zimie będą mogły zdrowo się bawić. Produkcja butów odbywa się głównie we Włoszech, a materiały czerpane są tylko z państw europejskich – bez tekstylnych podróbek.

Źródło:

Boatilus