Auchan rozszerza usługi e-commerce

Auchan Retail Polska kontynuuje rozwój sprzedaży przez Internet – od 4 października br. firma rozszerza zakres swoich usług e-commerce o Częstochowę i okolice. To kolejny region, gdzie produkty zamówione na stronie zakupy.auchan.pl/ dostarczane będą bezpośrednio do domów klientów.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Nową usługą objętych będzie ponad 384 tys. klientów, mieszkańców Częstochowy i okolicznych gmin. Dla klientów, którzy jako pierwsi złożą zamówienie przez Internet na stronie zakupy.auchan.pl czekają niespodzianki.

To kolejny etap digitalizacji ścieżki zakupowej klienta w Auchan. Zamówienia przez stronę zakupy.auchan.pl z dostawą do domu są już dostępne w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach (Górny Śląsk), Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Szczecinie, Lublinie, Rzeszowie, Toruniu i Bydgoszczy oraz w Białymstoku.

Oferta produktowa obejmuje ponad 12 000 artykułów. Są to m.in.  produkty świeże, również te na wagę – owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci, żywność dla zwierząt, kosmetyki, środki czystości i higieny osobistej, mały sprzęt elektroniczny.

Auchan w Polsce obecne jest na rynku e-grocery od ponad 10 lat. Ciągły wzrost zainteresowania zakupami przez Internet z dostawą do domu, obserwowany we wszystkich regionach, w których oferujemy tę usługę naszym klientom, inspiruje nas do rozwijania tej ścieżki zakupowej. Cieszymy się, że teraz także mieszkańcy Częstochowy i okolic będą mogli z niej korzystać – mówi Małgorzata Piekarska, Dyrektor Marki/Klienta/Data/ Digital/IT Auchan Retail Polska.

Produkty zamówione na stronie zakupy.auchan.pl dostarczane będą do domów klientów specjalistycznymi samochodami, które zapewniają utrzymanie ciągu chłodniczego a tym samym gwarantują jakość dostarczanych produktów.

Źródło:

Auchan Retail Polska