Aplikacja Hebe nagrodzona w e-Commerce Polska awards 2023

Aplikacja Hebe została nagrodzona w konkursie e-Commerce Polska awards 2023 w kategorii „Best on Mobile”. Konkurs organizowany jest przez Izbę Gospodarki Elektronicznej od 11 lat. Jest to ogromne wyróżnienie dla marki Hebe oraz motywacja do pracy nad kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami dla swoich klientów oraz użytkowników aplikacji.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
e-Commerce

W tym roku gala e-Commerce Polska awards odbyła się już po raz jedenasty, a Izba Gospodarki Elektronicznej wybrała najlepsze firmy krajowego e-handlu w najbardziej renomowanym konkursie w branży. Docenione zostały marki, które wyróżniają się wizją rozwoju biznesu, innowacyjnym podejściem oraz sukcesami komercyjnymi, a wśród nich, w kategorii „Best on Mobile”, nagrodę otrzymała marka Hebe.

Aplikacja mobilna Hebe została stworzona we współpracy z producentem oprogramowań – Future Mind. Aplikacja w swoim zamyśle stanowi kanał komunikacji bezpośredniej z klientami marki Hebe. Ma na celu ułatwienie dostępu do oferty Hebe oraz licznych akcji promocyjnych. Ponadto, oferuje bezpieczne płatności przez PayU, możliwość dokonania zwrotu w ciągu 14 dni, darmową dostawę (od 59 zł, dla zalogowanych użytkowników) i odbiór w drogeriach Hebe, a także gwarancję oryginalności produktów. Aplikacja w pełni odpowiada na potrzeby klientów, co sprawiło, że została wyróżniona i dostała nagrodę w kategorii „Best on Mobile” w e-Commerce Polska awards 2023.

– Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że aplikacja Hebe została nagrodzona przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Fakt, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów i dostarczać satysfakcję użytkowania, napawa nas dumą i stanowi źródło motywacji do kontynuowania działań. W konkurencji „Best on Mobile” mieściło się całe grono topowych i prężnie działających marek, dlatego przyznana nagroda to dla nas ogromny zaszczyt – powiedziała Aleksandra Kosior, Product Manager Hebe.

Nagroda przyznana Hebe przez Izbę Gospodarki Elektronicznej uzasadniona została wysoką estetyką oraz wygodą użytkowania aplikacji. Izba Gospodarki Elektronicznej wspiera interesy firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce. Organizowany przez nią konkurs e-Commerce Polska awards każdego roku wyróżnia największe i najbardziej innowacyjne brandy działające w kraju.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja