Aleksandra Żebrowska, Paulina Krupińska i Vanessa Aleksander ambasadorkami gamy LIFTACTIV!

Gama produktów LIFTACTIV z portfolio Vichy zyskała trzy nowe ambasadorki – niezwykłe kobiety, które nie tylko imponują światu swoją pasją i talentem, ale także są świadome swoich potrzeb i podążają za nimi, sięgając po produkty zaufanego partnera. Aleksandra Żebrowska, bizneswoman i osobowość medialna, Paulina Krupińska, ceniona prezenterka i modelka, oraz Vanessa Aleksander – aktorka młodego pokolenia – każda z nich jest uosobieniem siły, która inspiruje i motywuje do świadomej, podążającej za zmianami, pielęgnacji skóry.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Aleksandra Żebrowska

Kampania gamy LIFTACTIV

Kampania z udziałem ambasadorek prowadzona jest pod hasłem Moja skóra. Mój wybór. Mój Liftactiv. Nowe ambasadorki doskonale wpisują się w ideę przyświecającą tej inicjatywie. W życiu każdej kobiety dużo się zmienia, w tym również potrzeby jej skóry. Zmiany to nie ograniczenia, ale naturalny proces, aby wyjść im naprzeciw wybór pielęgnacji nie może być przypadkowy. Gama produktów LIFTACTIV dotrzymuje kroku i oferuje rozwiązania odpowiadające nie tylko na aktualne, ale i na zmieniające się potrzeby.

Wyjątkowa trójka

Do grona ambasadorek dołączyła Aleksandra Żebrowska znana z tego, że chętnie przełamuje tabu związane z macierzyństwem i pokazuje codzienne życie zapracowanej bizneswoman i mamy czwórki dzieci, takim jakie jest naprawdę. Przez wiele kobiet podziwiana za naturalność, odwagę w podejmowaniu trudnych tematów i poczucie humoru. Aleksandra została ambasadorką linii produktów LIFTACTIV B3 – przeznaczonych dla kobiet 30+.

„Pielęgnacja skóry to dla mnie nie tylko obowiązek, ale także przyjemność i forma dbania o siebie. A LIFTACTIV to więcej niż produkt – to filozofia mówiąca: bądź pewna siebie, bądź piękna, bądź sobą. Staram się jak mogę!” 
– wyjaśnia Aleksandra Żebrowska.
Aleksandra_Żebrowska
Aleksandra Żebrowska, fot. L’Oréal

Paulina Krupińska – modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w 2012 roku i prezenterka telewizyjna została twarzą produktów linii LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST, dedykowanej kobietom w wieku 35+. „Cieszę się ze współpracy z marką Vichy i bardzo dziękuję firmie L’Oréal za zaufanie. Poprzez swoje zaangażowanie w działania wokół gamy LIFTACTIV, chciałabym pokazać wszystkim Polkom, że zmiany, decyzje, wybory i upływający czas nie są naszym wrogiem, ale przeciwnie, to właśnie z tego jak sobie z nimi radzimy płynie nasza kobieca siła.” – mówi Paulina Krupińska.

Paulina Krupińska, fot. L’Oréal
Vanessa Aleksander – aktorka filmowa, teatralna i serialowa, znana z ról w filmach Sala Samobójców, Hejter oraz Marzec 68, w serialach: Rojst Millenium, The Office PL, Wojenne dziewczyny, Dziewczyna i Kosmonauta, Belle Epoque, Krucjata czy Krew, a także z ról teatralnych w Och Teatrze, Teatrze Współczesnym w Warszawie i Garnizonie Sztuki. Ambasadorka będzie wspierała działania pielęgnacyjnych protokołów LIFTACTIV z witaminą C i kwasem hialuronowym dla kobiet 25+.
 
„Bycie ambasadorką LIFTACTIV to ogromne wyróżnienie. Chcę pokazywać, że dbanie o skórę to po prostu wyraz dbania o swoje zdrowie. Każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na to, co najlepsze”  podkreśla Vanessa Aleksander.
Vanessa_Aleksander
Vanessa Aleksander, fot. L’Oréal

Kampania reklamowa

Działania promocyjne z udziałem ambasadorek planowane są między innymi w kampanii digital, materiałach POS, na kanałach social media Vichy oraz ambasadorek. Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiada agencja McCann Polska. Zakup mediów powierzono agencji mediowej Wavemaker. Współpracę z ambasadorkami koordynuje zespół Vichy ze wsparciem agencji 2KOMA7. Produkcję sesji zdjęciowej przygotował dom produkcyjny Truskavka.

Informacje o gamie LIFTACTIV

Gama produktów LIFTACTIV odpowiada na unikalne potrzeby skóry kobiet w różnym wieku i pomaga dbać o nią jako ekspert, opierając się na wieloletnich badaniach naukowych, testach klinicznych oraz doświadczeniu i bezpieczeństwie. Odpowiednia pielęgnacja skóry nie tylko wpływa na jej stan, lecz także często wspiera samoakceptację i pewność siebie, co przekłada się na to, jak kobiety widzą siebie same i jak są postrzegane przez innych. Gama LIFTACTIV składa się z 4 protokołów, które odpowiadają na rozmaite potrzeby skóry:

ROZŚWIETLENIE [25+] – więcej informacji 
pod linkiem.
PROBLEM SKÓRY: szara i zmęczona, brak blasku
DZIAŁANIE: rozświetlenie, nadanie blasku, wygładzenie skóry
WYPEŁNIENIE [25+] – więcej informacji pod linkiem.
PROBLEM SKÓRY: drobne linie i pierwsze oznaki starzenia, sucha skóra, brak objętości skóry
DZIAŁANIE: wypełnienie drobnych linii i zmarszczek, intensywne nawilżenie, ujędrnienie
PRZEBARWIENIA [30+] – więcej informacji pod linkiem.
PROBLEM SKÓRNY: przebarwienia powstałe na skutek promieniowania UV, procesów hormonalnych i naturalnych procesów starzenia się skóry
DZIAŁANIE: redukcja przebarwień i zmarszczek oraz ograniczenie powstawania nowych, wyrównanie kolorytu i ochrona skóry
UJĘDRNIENIE [35+] – więcej informacji pod linkiem.
PROBLEM SKÓRY: głębokie zmarszczki, brak jędrności i elastyczności skóry, zmęczona skóra
DZIAŁANIE: wypełnienie i redukcja głębokich zmarszczek, przywrócenie jędrności i elastyczności skórze, widoczne odmłodzenie skóry.

Źródło:

L’Oréal