AKADEMIA MEDIDERMA – już niebawem start edycji Wiosna 2024

JUŻ 4 MARCA 2024 ROZPOCZNIE SIĘ CZWARTA EDYCJA CIESZĄCEGO SIĘ DUŻĄ POPULARNOŚCIĄ WŚRÓD PROFESJONALISTÓW CYKLU SZKOLENIOWEGO AKADEMIA MEDIDERMA. GŁÓWNYM TEMATEM WIOSENNEJ EDYCJI BĘDZIE CHRONOSTARZENIE.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
AKADEMIA MEDIDERMA_2023

„Akademia Mediderma” to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa, która jest efektem trzech dekad doświadczenia marki i spotkań z pacjentami w gabinecie. Każdego dnia specjaliści Mediderma tworzą rozwiązania na wszystkie problemy skórne, a swoim doświadczeniem chcą dzielić się z innymi ekspertami, tak by lepiej mogli zrozumieć swoich pacjentów, ich oczekiwania i preceyzjnie odpowiadali na ich potrzeby. Uczestwnictwo w „Akademii Mediderma” to skuteczne narzędzie podnoszenia kwalfikacji, forum wsparcia merytorycznego i możliwość zbudowania bezcennej sieci kontaktów.

W praktyce dr. Gabriela Serrano najważniejsza jest troska o zdrowie skóry pacjentów. Jej kondycja ma bezpośredni wpływ na samopoczucie i postrzeganie siebie, a co za tym idzie: jakość życia. Wychodząc z tego założenia, poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań pielęgnacyjnych i terapeutycznych stało się naturalną drogą założonej przez niego marki Mediderma. W ramach Akademii Mediderma chcemy dzielić się unikalną wiedzą, by praktyka w gabinecie przynosiła realne korzyści dla pacjentów” – podsumowuje Anna Kwaśnik, Head of Marketing Mediderma.

Tematem przewodnim 4. edycji „Akademia Mediderma” będzie: „Chronostarzenie – zaawansowana terapia przeciwstarzeniowa według Mediderma”. Uczestnicy szkolenia poznają najnowsze metody opóźniania pojawienia się obiawów starzenie skóry i dbania o jej głęboką rewitalizację poprzez zastosowanie kompleksowych rozwiązań zabiegowych w terapiach łączonych, a także jakie produkty do pielęgnacji domowej będą najlepszą kontynuacją pielęgnacji wdrożonej w gabinecie.

Kosmetologia i dermtologia to dziedziny w ciągłym rozwoju. Dlatego aktualizowanie swojej wiedzy jest konieczne, gdy chcemy w swoich gabinetach proponować pacjentom najlpesze i najnowocześniejsze rozwiązania. Akademia Mediderma daje dostęp do aktualnej wiedzy – w teorii i w praktyce. Za Medidermą stoi 30 lat doświadczenia pracy z pacjetem, a proponowane przez markę rozwiązania od lat wyznaczają trendy profesjonalnej pielęgnacji” – Elżbieta Skalska, Global Business Director Mediderma.

Fot. Mediderma
Fot. Mediderma
Fot. Mediderma

5 EDYCJA „AKADEMIA MEDIDERMA” – HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

WARSZAWA 04.03.2024

BIAŁYSTOK 05.03.2024

KRAKÓW 11.03.2024

KATOWICE 12.03.2024

ŁÓDŹ 18.03.2024

POZNAŃ 19.03.2024

LUBLIN 20.03.2024

WROCŁAW 25.03.2024

GDAŃSK 26.03.2024

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

***

INFORMACJE O AKADEMII MOŻNA ZNALEŹĆ W SOCIAL MEDIA MARKI ORAZ NA STRONIE WWW.MEDIDERMA.PL

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR