Zobacz THE RETALIATORS w Multikinie

Uznany pastor szukając odpowiedzi na temat brutalnego morderstwa swojej córki, odkrywa mroczny i pokręcony podziemny świat. Zobacz THE RETALIATORS 14 i 16 września w wybranych kinach sieci Multikino.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

W rolach głównych na wielkim ekranie zobaczymy min.: Michael Lombardi (Rescue Me), Marc Menchaca (Ozark), Joseph Gatt (Gra o tron), Katie Kelly i Abbey Hafer. Dodatkowo na liście znajdą się największe nazwiska w muzyce rockowej, w tym; Jacoby Shaddix (Papa Roach), Ivan Moody (Five Finger Death Punch), Spencer Charnas (Ice Nine Kills) i Tommy Lee (Mötley Crüe).

Film wzbogaca oryginalna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Kyle’a Steina i Michaela Dixona (Stranger Things).

Lista kin: Bydgoszcz, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Rumia, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy Gemini, Warszawa Reduta, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Bilety dostępne na w kasach kina i na stronie www.multikino.pl.

Występują: Michael Lombardi, Marc Menchaca, Joseph Gatt, Katie Kelley, Jacoby Shaddix, Ivan Moody

Reżyseria: Bridget Smith, Samuel Gonzalez Jr.
Producenci: Allen Kovac, Michael Lombardi, Mike Walsh
Producent (firma): Better Noise Films
Produkcji: USA, 2021
Dystrybutor: Trafalgar Releasing
Napisy: polskie
Czas trwania: 107 mins
Wiek: Od 15 lat

Multikino
Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działają 34 kina w 27 miastach Polski z łączną liczbą 274 ekranów. Wraz z przejętymi w maju 2019 r. kinami sieci Cinema3D liczba lokalizacji wynosi 45 multipleksów w 37 miastach. Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r. uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta. Multik

Źródło:

Multikino