Wannabe Swimwear — z recyklingu plastiku oceanicznego prosto na plażę

Pomysł na Wannabe Swimwear zrodził się w 2021 roku. W pandemicznej rzeczywistości, z tęsknoty za słońcem i podróżami Patrycja Tazbir- Małek postanowiła zaprojektować wyjątkowe kostiumy kąpielowe. Przemyślane, stworzone w duchu eko, z szacunkiem do otaczającej nas przyrody.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Fot. Wannabe Swimwear

Fot. Wannabe Swimwear

Marka dla świadomych kobiet, która do produkcji wykorzystuje plastik oceaniczny tak, aby powrócił do obiegu w piękniejszej formie.

Projektując Wannabe Swimwear, chciałam pokazać, że można zrobić kobiece i zmysłowe rzeczy, jednocześnie dbając o naszą Planetę” — mówi Patrycja TazbirMałek, pomysłodawczyni i właścicielka marki. „Do produkcji naszych kostiumów używamy najwyższej jakości materiałów pochodzących z recyklingu, m.in. plastiku oceanicznego – plastikowych butelek i starych sieci rybackich, które zalegają na dnie oceanów i stanowią zagrożenie dla zwierząt morskich” – dodaje.

Wannabe Swimwear to także idea stworzenia do każdego kostiumu jego wersji mini, dzięki czemu powstaje idealny komplet (tzw. Matchymatchy) dla mamy i córki, dając piękny początek do wspólnego dbania o naszą Planetę.

Jeśli nie musimy przyczyniać się do produkcji nowego plastiku, a dawać drugie życie temu, którego i tak jest już na świecie za dużo, to czemu nie?

Dołącz do teamu Wannabe Swimwear

Źródło:

Wannabe Swimwear