Święta – taniej, zero waste i bez kolejek dzięki zakupom online

Wigilia i Boże Narodzenie to wyjątkowe święta, do których przygotowujemy się znacznie wcześniej. Dzięki zakupom online możemy zorganizować je rozsądnie – zarówno pod względem cen, odpowiedniej ilości produktów i oszczędności czasu.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie przygotowanie do zakupów świątecznych jest kluczowe, aby nie wydać za dużo, kupić wszystkie potrzebne rzeczy i uniknąć wielokrotnych wycieczek do sklepu i stania w długich kolejkach. W dzisiejszej dobie jest wiele rozwiązań, które pomagają zrealizować ten plan, a najwygodniejszym z nich są bez wątpienia zakupy online. Z pomocą marki Everli przedstawiamy kilka prostych kroków na idealny plan zakupowy, który odczaruje wizję typowego przedświątecznego szaleństwa.

Zaplanuj z wyprzedzeniem
Zakupy świąteczne można zacząć już na początku grudnia. Wiele tradycyjnych potraw na wigilijnym stole zawiera składniki o długiej dacie przydatności – orzechy, bakalie, suszone owoce, grzyby, przyprawy, sosy. To wszystko można kupić online już w pierwszych dniach miesiąca. W drugiej połowie grudnia zacznijmy się rozglądać za półproduktami, mrożonkami, a przed samymi świętami, można sukcesywnie zamawiać świeże produkty. Warto również skorzystać z kilku prostych tricków, które pozwolą na utrzymanie produktów w jak najdłuższej świeżości. Przykładowo – surowe marchewki przechowujmy w zamkniętym pojemniku z wodą, sałatę włóżmy do lodówki w misce wyłożonej wilgotnym ręcznikiem papierowym, a pieczywo zamroźmy.

Online jest taniej!
Wzrost cen spowodowany inflacją dotyka niemal wszystkich aspektów codziennego życia, w tym także codziennych zakupów spożywczych, i jest odczuwalny dla wielu gospodarstw domowych. Optymalizacja wydatków będzie szczególnie ważna przy przygotowaniach do nadchodzących świąt. Z pomocą przychodzą platformy zakupowe online, jak Everli, które już teraz oferują wiele promocji i pomogą zaplanować tańsze i rozsądne zakupy.

Wiele sklepów online z wyprzedzeniem komunikuje planowane promocje na poszczególne grupy produktów. Everli, które skupia największe sieci i mniejsze sklepy, w tym specjalistyczne, w całej Polsce, pozwala przejrzeć ofertę wszystkich z nich. To świetne rozwiązanie, bo w jednym miejscu, na intuicyjnej platformie zakupowej możesz porównać ceny tysięcy produktów, tworząc kilka alternatywnych wersji swojego koszyka i kontrolując swoje wydatki. Zakupy online się po prostu opłacają!

Everli wraz z partnerami przygotowało kilka atrakcyjnych ofert – do końca roku z kodem 22AUCHAN22 Klienci otrzymają 15zł zniżki i darmową dostawę dla zakupów powyżej 220zł. Z Everli najbardziej opłaca się korzystać regularne – za zamówienie powyżej 270zł złożone między 5 a 18 grudnia, Klienci otrzymają 30zł zniżki na kolejne zakupy, ważną w dniach 19-31.12. Z kolei dla subskrybentów Everli Plus, przed samymi świętami pojawią się oferty typu cashback na majonezy i napoje, czyli typowo świąteczne produkty.

Bez stania w kolejkach
Do mniej przyjemnych rzeczy, które towarzyszą przedświątecznej gorączce na pewno można zaliczyć czas, który trzeba poświęcić na długie kolejki w sklepach, korki na ulicach czy poszukiwania miejsca parkingowego. Z Everli nie trzeba się obawiać kosztów dostawy – wystarczy dołączyć do programu Everli Plus, dzięki któremu już przy dwóch zamówieniach w miesiącu, wartość subskrypcji się zwraca, a jej koszt i tak jest nieporównywalnie niższy od kosztów paliwa czy długich godzin spędzonych w sklepach.

Fot. Everli
Fot. Everli
Everli
Marka Everli to wiodąca w Europie platforma do zakupów spożywczych online, firma pochodzi z Włoch, a w Polsce działa od 2019 roku. Klienci mogą robić zakupy za pomocą platformy w wiodących sieciach handlowych, takich jak Auchan, Netto, Kaufland, Carrefour, Lidl, Biedronka, a także w kilkudziesięciu mniejszych sklepach na terenie kraju, w tym także w drogeriach. To co wyróżnia Everli na tle konkurencji, to dedykowani szoperzy, którzy jeśli jest taka potrzeba są w kontakcie z Klientem w trakcie dokonywania zakupów, dzięki czemu mogą np. zaproponować zamienniki niedostępnego produktu. Everli jest dostępne w 23 miastach w Polsce, a swoim zasięgiem obejmuje już 25% populacji kraju.

Źródło:

Everli