Spędź majówkowy weekend z Kicią Kocią w Multikinie!

Od 28 kwietnia w kinach sieci Multikino premierowo będzie można zobaczyć familijną animację „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
majówka z Kicią Kocią

Historie przedstawiane w animacji „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” odzwierciedlają dziecięcą codzienność oraz ukazują pełen ciepła i radości świat. Nie zabraknie wielu wyzwań, którym postaci stawiają czoło! Codzienne czynności, takie jak: mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z chorobą czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi, czasami niełatwymi emocjami.

Mała, bystra kotka oraz jej przyjaciele czekają na widzów w kinach w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy na pierwszy, niezapomniany seans z dobrze znaną bohaterką książkowych opowieści.

Odcinki Kici Koci, które najmłodsi widzowie zobaczą w trakcie seansów:

  • Kicia Kocia mówi: Dzień dobry! – reż. Anna Błaszczyk, scen. Anita Głowińska, Maciej Kur

  • Kicia Kocia zostaje policjantką – reż. Marta Stróżycka, scen. Anita Głowińska, Maciej Kur

  • Kicia Kocia i witaminowe przyjęcie – reż. Marta Stróżycka, scen. Anita Głowińska, Maciej Kur

  • Kicia Kocia poznaje strażaka – reż. Marta Stróżycka, scen. Anita Głowińska, Maciej Kur

  • Kicia Kocia w kosmosie – reż. Marta Stróżycka, scen. Anita Głowińska, Maciej Kur

  • Kicia Kocia nie chcę się tak bawić – reż. Jacek Rokosz, scen. Anita Głowińska, Maciej Kur

  • Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny – reż Marta Stróżycka, scen. Anita Głowińska, Maciej Kur

Multikino
Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działają 34 kina w 27 miastach Polski z łączną liczbą 274 ekranów. Wraz z przejętymi w maju 2019 r. kinami sieci Cinema3D liczba lokalizacji wynosi 45 multipleksów w 37 miastach. Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r. uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta. Multik

Źródło:

Multikino