Smoothie z malinami, borówkami i otrębami

Smoothie to idealny sposób na orzeźwienie w gorące, letnie dni. Jest nie tylko smaczne, ale też szybkie i proste w wykonaniu. W wersji z malinami i borówkami dostarczy nam także sporej dawki witamin i minerałów.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Składniki (2 porcje):

· 250 g malin świeżych lub mrożonych

· 250 g borówek świeżych lub mrożonych

· 2 łyżki otrębów owsianych

· woda Mama i ja (ilość według uznania)

· szczypta cynamonu i kardamonu

· miód (opcjonalnie)

Wykonanie:

1. Owoce przekładamy do misy miksera, dodajemy otręby, cynamon oraz kardamon. Wlewamy 1/2 litra wody Mama i ja i całość blendujemy.

2. Jeżeli jest to konieczne, dosładzamy miodem, ale owoce w tym roku są tak słodkie, że w zasadzie nie jest to konieczne.

3. Uzupełniamy smoothie wodą według uznania. W wersji dla dorosłych można dodać kilka kostek lodu i całość ponownie zmiksować.

4. Podajemy od razu lub przelewamy do kubka termicznego i zabieramy ze sobą do pracy czy na uczelnię.

Woda źródlana Mama i ja:

Cena:

1,5 L – cena: 2zł

0,5 L- cena: 1,50zł

0,33 L – cena: ok. 1,20 zł

WOSANA
WOSANA S.A. jako producent wiodącej wody źródlanej dedykowanej dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym mamom – Mama i ja, szczególne znaczenie przypisuje inicjatywom propagującym ideę rodzicielstwa i wspierającym rozwój dzieci. Początki firmy WOSANA sięgają 1991 roku, jej siedziba mieści się w Andrychowie. Najwyższą jakość produktów zapewnia wdrożony przez firmę system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodny z międzynarodową normą IFS standard. Mama i ja, woda obecna na rynku od roku 1998, posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Produkt dostępny jest w sieciach handlowych: Lidl, Makro, Tesco, Kaufland, Netto, Carrefour, Selgros, Auchan, Żabka oraz w e-sklepach dodomku.pl, frisco.pl oraz bdsklep.pl.

Źródło:

WOSANA