Sklepy Netto otwarte w niedzielę

Pierwsza niedziela handlowa w tym roku wypada już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia. Ponad 660 sklepów Netto będzie tego dnia otwartych dla klientów w całej Polsce, w godz. od 8:00 do 20:00. Dlaczego warto odwiedzić Netto?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Jest co najmniej kilka dobrych powodów, a najważniejsze to: szeroki asortyment, niskie ceny, atrakcyjne promocje. Tego od Netto mogą oczekiwać klienci. Nie zawiodą się, jeśli na niedzielne zakupy wybiorą właśnie sklepy tej sieci.

Jeszcze niższe ceny – na niedzielę
Specjalnie z okazji nadchodzącej niedzieli handlowej, Netto przygotowało dla swoich klientów super oferty – takimi zdecydowanie można nazwać mandarynki za 3,99 PLN za 1 kg oraz filet z kurczaka w cenie tylko 11,99 PLN za 1 kg. Produkty dostępne będą w ofercie od czwartku, 26 stycznia. Warto wpisać je na listę zakupów, bo takie ceny to nie lada okazja!

Przez cały tydzień kupujesz tanio
Inne, warte uwagi promocje dostępne są od poniedziałku 24 stycznia, obejmują pomidory za 6,99 PLN za 1 kg, olej rzepakowy Wielkopolski w cenie 8,99 PLN za 1 butelkę 1l przy zakupie 2 sztuk, parówki Mistrz Rohus w cenach niższych o 20 proc. czy kawa ziarnista Segafredo Intermezzo za 34,99 PLN za 1 kg. Również ziemniaki Z Zieleniaka, różne rodzaje, np. idealna do zup czy sałatek Vineta czy Melody, która sprawdzi się do placków czy klusek, są w cenie 20 proc. niższej od regularnej, wynoszącej 6,69 PLN za opakowanie 2,5 kg. Miłośników cytrusów ucieszy oferta na sycylijskie pomarańcze – bardzo słodkie i aromatyczne, a przy tym w niższej o 25 proc. cenie, która do niedzieli włącznie wynosi 7,49 PLN za opakowanie 1,5 kg.

Gdzie szukać ofert?
Pełna oferta znajduje się w gazetce reklamowej sieci i dostępna jest na stronie https://www.netto.pl/gazetka-netto/. Warto pamiętać, że nowa oferta Netto pojawia się dwa razy w tygodniu: w każdy poniedziałek i obowiązuje do soboty, a w tym tygodniu do niedzieli włącznie, a także w każdy czwartek, przy czym obowiązuje do następnej środy.

Netto Polska
Sieć handlowa, która w ciągu 27 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma w Polsce ponad 660 sklepów i 5 centrów dystrybucyjnych, zatrudnia ponad 9 tys. osób. Oznacza to, że Netto Polska zajmuje trzecią pozycję wśród marek obecnych na rodzimym rynku dyskontów. W sklepach sieci można znaleźć szeroką ofertę produktów spożywczych, w tym marek własnych (m.in. Sztuka Mięsa, Premieur, Miletto), jak również asortyment non food. Celem Netto jest oferowanie klientom korzystnych cen na co dzień. Sklepy sieci poza Polską znajdują się także w Danii i Niemczech.

Źródło:

Netto Polska