Propozycje smartwatchy na Dzień Dziecka

Czerwiec rozpoczyna się wesołym dla wszystkich pociech wydarzeniem, jakim jest Dzień Dziecka. Doskonałą propozycją może okazać się smartwatch, który jest urządzeniem wielozadaniowym, a jego użytkowanie może umilić codzienne życie. Sprawdź, jakie propozycje smartwatchy mogą ucieszyć Twoją latorośl i z pewnością umilą jej ten (i nie tylko) wyjątkowy dzień!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Garett Kids Sun 4G
Gadżet ten z pewnością świetnie sprawdzi się jako podarunek na Dzień Dziecka. Posiada on wiele przydatnych funkcji, które pozwolą na monitorowanie zdrowia Twojego syna lub córki. Urządzenie to posiada krokomierz, termometr, pulsometr, a nawet ciśnieniomierz. Wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz i wbudowany system Android. Smartwatch zadowoli także rodziców ze względu na posiadane opcje, np. geolokalizację, możliwość prowadzenia wideorozmów, czy przycisk SOS, dzięki którym dziecko będzie bezpieczne, a mama i tata – spokojni. Ten model jest dostępny za 549 zł.

Garett Kids Funky 4G
Bez wątpienia będzie to świetny wybór na prezent dla Twojego dziecka z okazji tego święta. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które z pewnością przyda się w codziennym życiu, a dodatkowo wyróżnia się designem. Smartwatch ten posiada nawet funkcję robienia zdjęć! Zegarek zadowoli także rodzica, ponieważ zwiększy on kontrolę i poczucie bezpieczeństwa. Garett Kids Funky 4G posiada przycisk SOS, dzięki któremu smartwatch natychmiast łączy się kolejno z trzema wskazanymi wcześniej numerami. Wyposażony jest również w moduł GPS, dzięki któremu można bez problemu zlokalizować małego użytkownika tego zegarka. Smartwatch kosztuje 699 zł.

Garett Kids Rex 4G M
Jest to urządzenie, będące propozycją zarówno atrakcyjną cenowo, jak i bogatą w bardzo użyteczne funkcje. Dzięki niemu dziecko z powodzeniem będzie mogło utrzymywać kontakt z rodzicami bądź rówieśnikami, dzięki możliwości wykonywania i odbierania połączeń oraz rozmów wideo. Smartwatch zapewnia możliwość wgrania planu zajęć za pomocą aplikacji na smartfona, dzięki któremu uczeń będzie mógł go mieć na wyciągnięcie ręki. Ogromną zaletą jest fakt, że aplikacja jest darmowa i nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów. Ponadto, ma on wbudowany krokomierz, monitor snu, dzięki czemu z powodzeniem możesz zadbać o aktywność fizyczną, a także higienę snu swojego dziecka. Teraz dostępny w promocyjnej cenie, za jedyne 299 zł, zamiast 599 zł.

Garett Kids 4G
Będzie to świetna propozycja dla dzieci aktywnych, dzięki czemu każda forma ruchu stanie się jeszcze bardziej urozmaicona i ciekawa. Ten smartwatch posiada krokomierz, który pozwoli na śledzenie swojej aktywności fizycznej. Pozwala on także na monitorowanie nocnego odpoczynku dziecka, dzięki wbudowanej opcji monitora snu. Rodzic może w dowolnym momencie uruchomić zdalny podsłuch i sprawdzić, czy w otoczeniu dziecka nie dzieje się nic niepokojącego. Gadżet nie tylko wyróżnia się swoimi funkcjami, ale także cieszy oko i będzie świetnym kompanem każdej zabawy. Smartwatch kosztuje 459 zł.

Garett Electronics
Garett Electronics to młoda, polska marka, której celem jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie oraz dostępnych dla każdego produktów. Ich wyróżnikiem jest funkcjonalność, nowoczesny design i jakość. Na uwagę zasługuje również różnorodność oferty – znajdziemy w niej między innymi smartwatche, słuchawki bezprzewodowe, czy kamery samochodowe. Marka nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, by dostarczać odbiorcom, już nie tylko w Polsce, sprzęt dopasowany do dynamicznie zmieniającego się świata. W 2020 roku Garett wprowadził pierwsze urządzenia przeznaczone do pielęgnacji skóry. Ogromne zainteresowanie nowym asortymentem oraz pozytywne recenzje klientów dały impuls do regularnego poszerzania portfolio Garett Beauty. Za dobór produktów odpowiada zespół profesjonalistów, którym zależy na tym, by urządzenia Garett Electronics, dzięki nowoczesnym i bezpiecznym technologiom, ułatwiały życie i wyznaczały trendy. Zakup sprzętu to nie koniec procesu sprzedażowego, a dopiero początek wspólnej drogi klienta z producentem. Konsument ma zapewnione pełne wsparcie w trakcie eksploatacji produktów marki i może skontaktować się z zespołem Garett Electronics w wybrany przez siebie sposób.

Źródło:

Garett Electronics