Piękniejsza w 60 sekund!

NUXE PRZEDSTAWIA ULTRASKUTECZNY DUET PRZECIWSTARZENIOWY. JEGO DZIAŁANIE TO CAŁKOWITA PRZEMIANA SKÓRY W ZALEDWIE 60 SEKUND*!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. Platinium Cast Agencja PR
Fot. Platinium Cast Agencja PR

Aplikacja tych dwóch produktów zajmuje tylko minutę. Najpierw skóra jest wygładzona, wypełniona i rozświetlona dzięki Super Serum [10]. Następnie krem z gamy Merveillance LIFT zapewnia jej natychmiastowy efekt liftingu i napięcia. Naturalne dbanie o piękno nie musi być skomplikowane. Wystarczą dwa kroki i dwa produkty!

*czas potrzebny do aplikacji dwóch produktów

KROK 1

UNIWERSALNY KONCENTRAT PRZECIWSTARZENIOWY SUPER SERUM [10]

Ten czysty(2) i wegański(3) superkoncentrat z naturalnym kwasem hialuronowym i tysiącami mikrokapsułek z olejami roślinnymi stanowi podstawę każdej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Formuła oparta na starannie wyselekcjonowanych składnikach pochodzenia naturalnego wnika w głąb skóry, skutecznie działając w głębszych warstwach. Konsystencja przypominającą płynne złoto to efekt 100% naturalnej, rewolucyjnej techniki kapsułkowania. – oleje są frakcjonowane i naturalnie zamykane w postaci mikrosfer. W momencie aplikacji stapiają się ze skórą, pozostawiając ją nawilżoną i miłą w dotyku, przygotowaną do dalszych czynności pielęgnacyjnych.

Ochronę przeciwstarzeniową skóry zapewnia dodatkowo opatentowany kompleks roślinny z komórkami macierzystymi szarotki alpejskiej*.

(1) Testy in vitro.

(2) Clean beuty według NUXE: podejście do ciągłego doskonalenia, którego kulminacją jest najlepsza równowaga między naturalnością, skutecznością, zmysłowością i wpływem na środowisko, bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa. Więcej informacji dostępnych na stronie www.nuxe.com.

(3) Formuła wegańska bez składników lub pochodnych pochodzenia zwierzęcego.

* Namnażające się w naturalny sposób komórki szalotki alpejskiej mają silne zdolności przeciwstarzeniowe.

KROK 2

NATYCHMIASTOWY EFEKT LIFTINGU – KREM MERVEILLANCE LIFT

Sercem jego formuły jest olej z mikroalg(1), uzyskiwany przy użyciu ekologicznej i przyjaznej dla środowiska technologii: każda kropla koncentruje moc 4 miliardów aktywnych komórek, aby wzmocnić połączenie skórno – naskórkowe, kluczowy obszar dla uzyskania jędrnej skóry. Dzięki konsystencji dopasowanej do rodzaju cery, odpowiada na codzienne potrzeby pielęgnacji:

MERVEILLANCE LIFT
LIFTINGUJĄCY KREM O PUDROWEJ KONSYSTENCJI, dzięki innowacyjnej, wypełniającej formule pudrowy krem ujędrnia skórę i koryguje zmarszczki. Idealny do cery normalnej i mieszanej, tworzy naturalny efekt „blur”, zapewniając nieskazitelne wykończenie.

71% kobiet już po pierwszej aplikacji czuje, że poprawiło się jej napięciem (2), a 63% – że skóra jest wyczuwalnie gładsza (3).

MERVEILLANCE LIFT LIFTINGUJĄCY KREM SKÓRA SUCHA to bogaty krem ujędrniający skórę oraz korygujący zmarszczki. Przeznaczony dla cery normalnej i suchej. Dzięki otulającej konsystencji zapewnia natychmiastowy efekt ujędrnienia i wygładzenia. Twarz wygląda na wymodelowaną u 64% (4) kobiet. Po 2 miesiącach, 100% kobiet (5) uważa, że ich skóra jest piękniejsza i bardziej jędrna.

(1) Formuła wegańska bez składników lub pochodnych pochodzenia zwierzęcego.

(2) Test użytkowania – 21 ochotników. % satysfakcji – bezpośrednio po aplikacji

(3) Test użytkowania – 20 ochotników. % Poprawy oceniany przez ochotników – po 56 dniach

(4) Test użytkowania − 22 ochotników. Zadowolenie% − po 28 dniach

(5) Test użytkowania − 21 ochotników. Zadowolenie% − po 56 dniach


DWA KROKI – W KAŻDYM WIEKU
Odmień swoją skórę w 60 sekund!

Rano i wieczorem, bez względu na to, ile masz lat, używaj Super Serum [10]. To uniwersalny pierwszy krok w każdym rytuale pielęgnacyjnym. Następnie dobierz krem odpowiednio do rodzaju skóry i jej wieku.

WYBIERZ KREM DLA SIEBIE

Od 25 roku życia – Crème Prodigieuse® Boost – na pierwsze oznaki starzenia

Od 35 roku życia – Merveillance LIFT – redukcja zmarszczek i przywrócenie jędrności

Od 50 roku życia – Nuxuriance® Ultra –globalne działanie przeciwstarzeniowe

Od 65 roku życia – Nuxuriance® Gold – odżywienie i rozświetlenie

Fot. Platinium Cast Agencja PR
NUXE
Założona 30 lat temu przez francuską przedsiębiorczynię Alizę Jabès, NUXE jest pionierską marką w kosmetologii pochodzenia naturalnego, która odpowiada na pragnienia kobiet. Produkty do pielęgnacji i zapachy NUXE, są opracowywane i produkowane we Francji, zgodnie z wymagającymi standardami stosowanymi w farmacji, przy jednoczesnym poszanowaniu natury. To codzienne przyjemności: uzależniające konsystencje i zapachy, które wywołują prawdziwą reakcję emocjonalną. Doświadczenie NUXE można również odkryć w SPA NUXE: ponad 60 ekskluzywnych lokalizacjach we Francji i na całym świecie, które zachęcają do stworzenia jedności z ciała i umysłu.

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR