Perfekcyjny brow look? Produkty do brwi Hebe Professional sprawdzą się idealnie

Dlaczego to właśnie brwi stanowią podstawę dobrze wykonanego makijażu? Ponieważ profesjonalnie wystylizowane pozwalają na podkreślenie piękna. Nadają oprawy twarzy, podkreślają rysy, a także odzwierciedlają cały wachlarz nastrojów, jakie towarzyszą nam na co dzień. Propozycja drogerii Hebe to szeroka oferta produktów do brwi odpowiednich dla każdego typu urody.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Marka Hebe Professional nieustannie wprowadza kolejne kosmetyki do makijażu. W ofercie znaleźć można szeroki przekrój produktów do stylizacji brwi z perfekcyjnie dobraną gamą kolorystyczną odpowiednią dla każdego typu urody. W zależności od preferencji, do wyboru są kredki, żele czy pomady, które modelują, podkreślają i utrwalają brwi.

W codziennej stylizacji dobrze jest zwrócić uwagę na odcień cery, kolor oczu i włosów oraz owal twarzy. Odpowiednia paleta barw i modelowanie poprawią mimikę i dodadzą pewności siebie! Makijażowe produkty nie tylko kształtują i stylizują brwi, ale także posiadają właściwości pielęgnujące. Ponadto łatwość aplikacji sprawi, że makijaż zajmie niewiele czasu, będzie perfekcyjny i długotrwały.
W odpowiedzi na różnorodność potrzeb Hebe daje możliwość wyboru. Pięć rodzajów wegańskich produktów i cztery rodzaje odcieni, takich jak BlondeTaupeCacaoEspresso oraz bezbarwny żel do utrwalania, czyli każdy znajdzie coś dla siebie.
Beauty trendy w stylizacji brwi zmieniają się co sezon. Na przestrzeni ostatnich lat królowały brwi namalowane cienką kredką, podkreślone i nastroszone, wyraźnie zaznaczone i mocno obrysowane oraz naturalne, jedynie mocno zaczesane do góry. Bez względu na to, który rodzaj preferujesz u siebie Hebe Professional oferuje produkty, przy pomocy których każdego dnia osiągniesz „wyczesane” efekty!
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja