Otwarcie kolejnej drogerii Hebe w Otwocku

Dziś, 27 lipca br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego przy ul. Płk. Ryszarda Kuklińskiego 64 w Otwocku. Jest to drugi sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

 

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Wszystkie zapachy do -60%”. Promocją objęte zostały zapachy m.in. marek takich jak: Tommy Hilfiger, Teaology, Karl Lagerfeld, Tous, Lacoste i Calvin Klein. W drugiej promocji z okazji otwarcia, którą jest „Pielęgnacja twarzy do -50%” znajdziemy produkty m.in.: Yoskine, Bielenda, Yasumi, tołpa, Eveline Cosmetics, Teaology, Nacomi, Dermedic, Bandi, Nivea, Dermika, Revox, PureHeals, Lirene, Face Boom, Purederm, Ava i wiele innych.

Fot. HEBE

Ponadto, z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe w Otwocku skorzystamy z „Cenowego szaleństwa” i „Promocji na otwarcie”, dzięki którym zakupimy wiele produktów do pielęgnacji i higieny osobistej do 50% taniej. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym przy ul. Płk. Ryszarda Kuklińskiego 64 w Otwocku w dniach 27-30 lipca 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Pełna oferta promocyjna prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionym sklepie.

Dodatkowo, w środę 27 lipca 2022 na klientów czeka wyjątkowa oferta – przy zakupach za min. 70 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 10 zł. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym przy ul. Płk. Ryszarda Kuklińskiego 64 w Otwocku w dniu 27 lipca 2022 roku.

Hebe przy ul. Płk. Ryszarda Kuklińskiego 64 w Otwocku otwarte będzie od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-21:00, w soboty w godz. 09:00-20:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00. Zapraszamy!
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja