OnlyBio.life wspiera wielokrotne medalistki mistrzostw Polski w siatkówce

Marka OnlyBio produkująca naturalne i wegańskie kosmetyki do twarzy, ciała i włosów, których składy zawierają ponad 98% składników pochodzenia naturalnego, marka z najsilniejszym kontem beauty w Polsce na Tik Toku, które obserwuje prawie 400 000 osób, uruchomiła kolejne działanie. Tym razem wspiera lokalną drużynę siatkówki kobiet. Marka została sponsorem tytularnym drużyny OnlyBio Pałac Bydgoszcz.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. OnlyBio
Fot. OnlyBio

Sport, od samego początku istnienia marki, wpisuje się w DNA firmy i jej podstawowe wartości, gdzie zdrowy sportowy styl życia łączy się z pięknem, a sala sportowa to miejsce, gdzie całe rodziny spędzają wolny czas. OnlyBio jest blisko ludzi i kobiet, marka pochodzi z Bydgoszczy i na każdym kroku wspiera działania lokalne.

W ramach współpracy została zmieniona nazwa klubu na OnlyBio Pałac Bydgoszcz, a oficjalne stroje zawodniczek są kopią opakowań ulubionej serii do włosów Hair in Balance, którą pokochały nie tylko włosomaniaczki w Polsce i na świecie. To nasza flagowa seria. Rozwijamy ją intensywnie, odpowiadając na potrzeby naszych klientek. Mogę uchylić rąbka tajemnicy, że wraz z nowymi produktami będą się też zmieniać stroje drużyny. – mówi Marcin Pawlikowski- dyrektor ds. strategii i rozwoju OnlyBio.life

Klub Sportowy Pałac powstał w 1982 roku i od 31 lat jest nieprzerwanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Drużyna z Bydgoszczy to mistrzynie Polski i wielokrotne medalistki oraz 3 krotne zdobywczynie pucharu Polski.

Marka OnlyBio w ramach działań wspierających lokalne środowisko na ponad 400 metrowej powierzchni ufundowała ekologiczny mural, który został wykonany profesjonalnymi i ekologicznych farbami elewacyjnymi, które oczyszczają powietrze ze szkodliwych zanieczyszczeń gazowych, na bazie fotokatalitycznych farb mineralnych, tak samo jak oczyszcza 400 dojrzałych drzew, a także była inicjatorem sadzenia kwietnych łąk.

Fot. OnlyBio

Źródło:

OnlyBio