Nowoczesne akcesoria łazienkowe

Duravit i Philippe Starck przedstawiają linię akcesoriów „Starck T”, która łączy rygor funkcjonalny z formami organicznymi.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. Duravit
Fot. Duravit
Fot. Duravit

Płynne przejście z okrągłej podstawy do geometrycznego kształtu „T” jest definiującym elementem projektu serii i przypomina rozgałęziony kształt drzewa. Ten element konstrukcyjny znajduje się w każdym egzemplarzu nowego asortymentu i stanowi powtarzalny, ikoniczny podpis. Dopracowana konfiguracja poszczególnych akcesoriów zapewnia elegancki wygląd do tego cały system mocowań został ukryty. Od uchwytu na rolkę papieru toaletowego, przez wieszak na ręcznik aż do mydelniczki – wszystkie 16 elementów z nowej serii dostępne jest zarówno w wersji chromowanej, jak i w modnym kolorze Czarny Mat. Atrakcją wizualną „Starck T” jest podobny do kolby dozownik mydła z matowego szkła, który łatwo się uzupełnia. Wysoka jakość materiału i wykonania gwarantuje trwałość. Starck T harmonizuje ze wszystkimi produktami Duravit pod względem wzornictwa i materiału, doskonale uzupełniając nowoczesne meble łazienkowe.

Karree stawia na narożniki i krawędzie
Umiejętne współgranie funkcjonalności i estetyki w serii akcesoriów Karree marki Duravit nadaje każdej łazience indywidualnego charakteru. Bez względu na kształt – kwadratowy czy prostokątny: Program obejmuje 15 produktów oferuje praktyczne rozwiązania dla każdej przestrzeni łazienkowej.

Harmonijne współgranie ze wszystkimi seriami Duravit
Seria Karree konsekwentnie nawiązuje do prostej, minimalistycznej formy i tym samym udoskonala generalny koncept łazienki. Klasyczny dobór materiałów (chrom i szkło) oraz ascetyczna forma sprawiają, że pod względem wizualnym produkty są tak elastyczne, że harmonizują ze wszystkimi seriami Duravit. Czy to mydelniczka, kubek na szczoteczki do zębów czy półka szklana – kontrast narożników wnosi dynamikę do łazienki.

Długi okres użytkowania
Wysoka jakość materiałów i ich obróbki gwarantuje długi okres użytkowania: I tak przykładowo dozownik na mydło powstaje z dmuchanego ustnie szkła, a wieszak i półeczka na ręczniki czy też uchwyt nad wannę są całkowicie skośne. Ponadto wszystkie mocowane elementy można szybko i prosto zamontować.

Fot. Duravit
Fot. Duravit
Fot. Duravit

Źródło:

Duravit