Na szczycie mody – kolejne spotkanie w Domu Mody Klif

Jak pogodzić zasady dress-codu z trendami? W jakie elementy garderoby warto zainwestować w nadchodzącym sezonie? Jakie są sposoby, aby zawsze wyglądać stylowo i czuć się pięknie? Na te i podobne pytania odpowiedzi znajdą się podczas kolejnego spotkania z cyklu K2 Spotkania na szczycie, organizowanego przez warszawski Dom Mody Klif.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Kameralne i ekskluzywne K2 Spotkania na szczycie, organizowane przez Dom Mody Klif, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Świadczą o tym m.in. szybko znikające wejściówki na wydarzenia – tym razem wszystkie rozeszły się w dobę od uruchomienia zapisów. W ramach cyklu prowadzono już rozmowy na temat zdrowia i urody, psychologii, bezpieczeństwa dzieci, zdrowego stylu życia i przyrządzania posiłków. Tym razem spotkanie dotyczyć będzie mody, a konkretnie sposobów na łączenie wymogów i schematów z indywidualnymi pomysłami i stylem. „Dress Code na Twoich zasadach” odbędzie się w Domu Mody Klif w Warszawie 20 września 2022 roku w godzinach 17.30 – 20.00.

Spotkanie poprowadzi znana modelka, ekspertka modowa i prezenterka telewizyjna – Karolina Malinowska. W tajniki praktycznego aspektu mody wprowadzi uczestniczki stylistka Domu Mody Klif Ewelina Zesiuk. A ponieważ założeniem spotkań na szczycie jest, by były one nie tylko platformą do dyskusji, ale dawały także możliwość zdobywania lub poszerzania umiejętności, w czasie warsztatów – pod okiem ilustratorki Annji Matuszewskiej, której prace gościły na łamach Twojego Stylu, Elle i Harper’s Bazaar – będzie można stworzyć swój własny projekt stylizacji, zgodnej najnowszymi trendami.

Spotkania odbywają się w kameralnym gronie, obowiązuje ograniczona pula wejściówek, a do wygłaszania wykładów i prowadzenia warsztatów zapraszani są eksperci w dziedzinie, której poświęcone jest konkretne wydarzenie. Każde spotkanie połączone jest także z poczęstunkiem, w czasie, którego możliwa jest wymiana kontaktów i nawiązanie relacji. Tym razem również, w nawiązaniu do tematu spotkania, Dom Mody Klif przygotował dla uczestniczek wyjątkowe rabaty obowiązujące wyłącznie w tym jednym dniu.

_______________________________________

Właścicielem Galerii Klif jest spółka reprezentowana przez AEW Asset Management. Za zarządzanie centrami i ich komercjalizację odpowiada Cushman & Wakefield.

Fot. Dom Mody Klif

Źródło:

Dom Mody Klif