L.O.L. Surprise!™ rozpakowuje słodką niespodziankę. Współpraca ze znaną wszystkim marką słodyczy Haribo czas start!

Połączenie kultowych misiów Haribo z topowym produktem maki MGA Entertainment – L.O.L. Surprise! w dedykowanej serii Loves Mini Sweets™ to najsłodsza współpraca w alejce z zabawkami. Propozycja idealna na jesienne dni oraz dla kolekcjonerów!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
mga zabawki

Wyjątkowo słodka współpraca

Uznana na całym świecie marka słodyczy Haribo dołącza do portfolio partnerów licencyjnych L.O.L. Surprise! – popularnej serii lalek kolekcjonerskich, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Są to niewielkie zabawki o zaskakujących właściwościach i akcesoriach. Efektem współpracy jest stworzenie limitowanej serii L.O.L. Surprise! Loves Mini Sweets Haribo z trzema wyjątkowymi laleczkami, których wygląd został zainspirowany pysznymi żelkami Haribo.

Wyjątkowo słodka współpraca opiewać będzie o trzy podstawowe serie produktów (kule Haribo Tots, Haribo Vending Machine, Haribo Goldbears Deluxe Seria 3) oraz dwie nowe kolekcje (Haribo Party Pack, Haribo Tweens). Każda z nich to nie lada gratka nie tylko dla dzieci, które pokochały te zabawki, ale także dla kolekcjonerów! Jak to we wszystkich edycjach limitowanych bywa, ilość produktów jest ograniczona, a jak wiemy – skoro żelki Haribo znikają w oka mgnieniu, to czy z zabawkami, które wykorzystują ich słodkie elementy może być inaczej?

Bardzo cieszymy się, że możemy powitać Haribo w naszej zabawkowej rodzinie. Wiemy doskonale, że kultowe i bardzo kolorowe misie są uwielbiane na całym świecie. Mamy ogromną nadzieję, że nowe produkty w segmencie L.O.L. Surprise! Loves Mini Sweets zdobędą miłość odbiorców i osłodzą tegoroczną jesień wyjątkową i kreatywną zabawą z elementem niespodzianki – podsumowuje Katarzyna Spieszko, Marketing Manager, MGA Entertainment Poland.

Zabawki z serii L.O.L. Surprise! Loves Mini Sweets są już dostępne w sprzedaży, w stacjonarnych i internetowych sklepach oferujących zabawki, m.in: Smyk, Empik, Auchan, Krainazabawy.pl, krasnal.sklep.pl czy urwis.pl.

MGAE_Poland_LOL_Surprise_x_Haribo
Fot. MGA

 

Czym nas zaskoczą?

L.O.L.! Loves Mini Sweets x Haribo Tots to dziewięć wyjątkowych, ubranych w supersłodkie ubrania postaci do zebrania. Lalka poza strojem posiadać będzie także urocze akcesoria sygnowane marką Haribo – mini żelki, bidon czy plecak to tylko niektóre z przedmiotów, które znajdziemy w plastikowych kulach niespodziankach. Zestaw L.O.L. Surprise! Loves Mini Sweets x Haribo Vending Machine to kultowa seria, która przenosi nas w mikro świat i to z realnym doświadczeniem. Rozpakowywanie produktów z mini automatu? Czemu nie! Z tą zabawką wszystko jest możliwe. W każdym tajemniczym opakowaniu tej serii odnajdziesz jedną z ośmiu ulubionych przez fanów postaci Haribo i osiem niespodzianek.

Pragniecie jeszcze więcej odkrywania w jednym opakowaniu? Sięgając po L.O.L.! Loves Mini Sweets x Haribo Goldbears Deluxe Seria 3 jest to osiągalne! Każde opakowanie zawierać będzie ponad dwadzieścia niespodzianek i aż trzy ekskluzywne postacie. To prawdziwa gratka dla dużych i małych oraz niekończąca się radość z zabawy i odkrywania. Jakby tego było mało, na sklepowe półki trafią również dwie nowe kolekcje L.O.L. Surprise! Loves Mini Sweets Haribo: L.O.L. Surprise! Loves Mini Sweets Haribo Party Pack, które zapoczątkują kolekcję multipaku zawierającego aż cztery produkty: Tots – laleczki, dwa  zwierzątka i trzy Lil Sisters – wszystkie oczywiście ubrane w kultowe stroje Haribo.

Zestaw L.O.L. Surprise! Loves Mini Sweets Haribo Tweens będzie pierwszą modną lalką L.O.L. Surprise! należącą do linii Mini Sweets. Tematyczne akcesoria modowe, tęczowe włosy (niczym misie Haribo), które można czesać i bardzo modne ubranie to tylko kilka z argumentów przemawiających za zabawą tą propozycją w jesienne popołudnia.

MGA
MGA Entertainment jest jedną z najszybciej rozwijających się i największych prywatnych firm zajmujących się zabawkami oraz rozrywką na świecie. Firma z siedzibą w Los Angeles i biurami na całym świecie tworzy innowacyjne, zastrzeżone i licencjonowane produkty konsumenckie oraz rozrywkowe, w tym zabawki, gry, lalki, odzież, elektronikę użytkową, elementy wystroju domu, artykuły papiernicze, artykuły sportowe, filmy i seriale telewizyjne. Rodzina MGA obejmuje wielokrotnie nagradzane marki, takie jak L.O.L. Surprise!™, Little Tikes®, Rainbow High™, Shadow High™, Bratz®, Miniverse™ MGA, Fluffie Stuffiez™, Na! Na! Na! Surprise™, Micro Games of America™, Baby born® Surprise and Zapf Creation®. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.mgae.com oraz w social mediach: LinkedIn, Twitter i Facebook. 

Źródło:

MGA