Kolejna drogeria Hebe w Poznaniu już otwarta

Dziś, 22 grudnia br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w Galerii Panorama przy ul. Góreckiej 30 w Poznaniu. To jedenasty sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Makijaż   do -50%”. Promocja obowiązuje od 22 do 31 grudnia 2022 roku i obejmuje kosmetyki marek takich jak: Ecocera, L’Oréal, Max Factor, Eveline Cosmetics i Maybelline. Druga promocja z okazji otwarcia, to „Produkty naturalne i wegańskie do -50%”. Znajdziemy w niej produkty marek m.in.: Only Bio, Needit Nature, Nacomi, Feel Free czy Uzdrovisco. Promocja trwa od 22 do 31 grudnia 2022 roku.
Poza tym, z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe w Poznaniu skorzystamy z promocji „Cała marka Nivea do -40%” oraz „Wszystkie produkty marek do -30%”, która dotyczy kosmetyków marek takich jak Gliss, Syoss, Schauma, Live, Nature Box, Fa, Taft, got2be, Perfect Mousse czy Palette. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Galerii Panorama przy ul. Góreckiej 30 w Poznaniu w dniach od 22 do 31 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Pełna oferta promocyjna prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionym sklepie.

Dodatkowo, od 22 do 27 grudnia 2022 roku klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty – przy zakupach za min. 80 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 20 zł. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Galerii Panorama przy ul. Góreckiej 30 w Poznaniu w dniach 22-27 grudnia 2022 roku. Hebe w Galerii Panorama przy ul. Góreckiej 30 w Poznaniu otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00. Zapraszamy!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja