Kolagen z miodem, owocami i witaminą C

Dla aktywnych, dla dbających o urodę i dla tych, którzy stosują kolagen, ale do tej pory nie przepadali za jego smakiem, Kolagen z miodem, owocami i witaminą C z Manufaktury Rodziny Sadowskich to wygodny sposób na codzienną dawkę tego suplementu.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Ilość naturalnie produkowanego w ciele człowieka kolagenu zmniejsza się wraz z wiekiem. A że jest to substancja, która stanowi budulec skóry i strukturalną podstawę włosów, paznokci, stawów, kości, zębów i dziąseł, to utrzymanie jego optymalnych zasobów w ciele ma kluczowe znaczenie dla wyglądu i zdrowia. Warto zatem postawić na regularną suplementację kolagenu. Doskonale sprawdza się kolagen rybi, który jest pozyskiwany ze skóry i łusek ryb morskich, ponieważ ma ona strukturę podobną do kolagenu ludzkiego i wyróżnia się wysoką przyswajalnością. Kolagen z miodem, owocami i witaminą C z Manufaktury Rodziny Sadowskich powstał we współpracy z dietetyczką kliniczną Martyną Di Gusto @instagiusto, która czuwała nad jego formułą i składem. Dzięki temu zawiera on wszystko to, co dla promiennego wyglądu i dobrego samopoczucia jest cenne. W każdej saszetce znajduje się:

�� aż 5000mg kolagenu rybiego, który dzięki podobnej do ludzkiego strukturze jest znacząco łatwiej przyswajalny
�� 4000 mg naturalnych liofilizowanych owoców , w zależności od smaku: truskawki, jeżyny, żurawiny i pomarańczy
�� odrobina miodu wielokwiatowego liofilizowanego
�� 1000 mg witaminy C, aby chronić przed stresem oksydacyjnym, ułatwiać produkcję kolagenu i wspomagać jego prawidłowe wchłanianie

Każde opakowanie Kolagenu z miodem, owocami i witaminą C z Manufaktury Rodziny Sadowskich stanowi miesięczną kurację rybim kolagenem dla poprawy kondycji skóry, włosów i paznokci. 28 pojedynczych saszetek w 4 miodowo-owocowych smakach: żurawina, pomarańcza, jeżyna i truskawka to sposób na smaczną i wygodną suplementację kolagenu. Wystarczy 1 saszetka dziennie, aby dostarczyć organizmowi solidną porcję kolagenu i witaminy C dla pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.

Cena: 199 zł

Fot. PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
Pasieki Rodziny Sadowskich to obecnie największe gospodarstwo pasieczne w Polsce, a także druga co do wielkości w Polsce platforma e-commerce ze zdrową żywnością. W sklepie internetowym dostepne są miody tradycyjne w 12 odmianach i 20 miodów smakowych z liofilizowanymi owocami i przyprawami. Dodatkowo pod nazwą Manufaktura Rodziny Sadowskich sklep online oferuje inne naturalne produkty spożywcze, takie jak: oleje tłoczone na zimno, octy żywe, oksymele, owoce liofilizowane, przeciery owocowe, zakwasy oraz ręcznie wytwarzane owocowo-miodowe przekąski. Ofertę tę uzupełniają nowości: naturalne suplementy diety i miodowe kosmetyki.

Źródło:

PASIEKI RODZINY SADOWSKICH