Jesienny dom z Auchan In the Forest – nowa odsłona kolekcji Actuel

U progu jesieni Auchan Retail Polska rozszerza kolekcję Actuel Home Sweet Home o nową linię In the Forest. Klienci znajdą w niej blisko 140 produktów w atrakcyjnych cenach, które pomogą przygotować dom na jesień i wprowadzić wyjątkową atmosferę w każdym z pomieszczeń. Na kupujących czeka szeroki wybór estetycznych akcesoriów, ozdób i tekstyliów, w ciepłych barwach, z roślinnymi nadrukami, dobranych tak, by tworzyć wnętrza wypełnione światłem i naturalnością.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Wrzesień i październik to tradycyjnie okres w którym więcej czasu spędzamy w domu przy książce, przy kubku gorącej herbaty, pod kocem. Wszystko, co niezbędne aby przygotować dom na jesień można nabyć w sklepach sieci Auchan przy okazji robienia podstawowych zakupów. Mamy nadzieje, że klienci docenią nie tylko różnorodność asortymentu linii In the Forest, ale też jego atrakcyjność cenową, co tym bardziej  pozwoli im cieszyć się odkrywaniem  przyjemności tego jesiennego okresu w domowym zaciszu – mówi Radosław Dac, dyrektor Produktów Auchan Retail Polska.

W specjalnej strefie Przytulny dom, która w połowie września pojawiła się w każdym z hipermarketów Auchan, klienci znaleźć mogą artykuły z inspirowanej dekoracyjnymi trendami sezonu kolekcji dla domu marki własnej Actuel In the Foresta w niej  m.in. ciepłe koce i pledy w zielonych, brązowych, złotych barwach jesiennych liści, a także miękką delikatną pościel w roślinne wzory. Miły nastrój w salonie czy sypialni zapewnią świece w ozdobnych lampionach i podkładki pod kubki. W jesiennej kuchni nie może zabraknąć praktycznych pojemników do przechowywania żywności, sprawdzi się w niej również rustykalna deska do krojenia oraz estetyczna butelka na wodę. Do łazienki sieć proponuje eleganckie i chłonne ręczniki, miękkie dywaniki oraz drobne akcesoria łazienkowe, takie jak mydelniczki, dozowniki do mydła, czy poręczne koszyczki. Wszystkie produkty w bardzo atrakcyjnych cenach oferowane będą w strefie Przytulny dom  do końca września.

Źródło:

Auchan Retail Polska