Jakość, pojemność i wygoda w duchu eko z lodówką Haier

Haier HSR3918FIPB to stylowa, dwudrzwiowa chłodziarko-zamrażarka, która zapewnia niezwykłą pojemność przechowywania produktów, przy ograniczonej przestrzeni. Będzie to idealne rozwiązanie dla mniejszej kuchni, zapewniając maksymalny komfort użytkowania oraz funkcjonalność. Dlaczego jeszcze warto przyjrzeć się bliżej temu urządzeniu?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Wygoda, jakość i funkcjonalność
Haier jako lider sprzedaży urządzeń AGD na świecie przykłada dużą wagę do jakości. Nic więc dziwnego, że każdy szczegół lodówki jest całkowicie dopracowany. Piękny design podkreślony niezwykłym, głębokim kolorem sprawia, że lodówka robi wrażenie już na pierwszy rzut oka. Wyposażona jest w stylowy, cyfrowy wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu zmiana wewnętrznych ustawień jest łatwa i intuicyjna. Teraz możesz w prosty sposób kontrolować temperaturę i inne parametry bez potrzeby otwierania drzwi. Haier HSR3918FIPB jest to jedna z tych lodówek dla najbardziej wymagających. Oświetlenie SKY LED, które umieszone zostało w górnej części wnęki chłodziarki, dokładnie oświetla wnętrze urządzenia i sprawia, że zawartość półek jest doskonale widoczna. Wszystko po to, by zapewnić jak największą wygodę użytkowania. Wytrzymałe półki ze szkła hartowanego to nie tylko stylowe wykończenie wnętrza lodówki, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, które znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości, a dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo przechowywanym produktom. Specjalna technologia Total No Frost sprawi, że twoja żywność na dłużej pozostanie świeża i zachowa dłużej wartości odżywcze. Zapobiegnie również powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce oraz mieszaniu się zapachów przechowywanych produktów spożywczych. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii.

W duchu eko
Ile razy w ciepły letni dzień naszła cię ochota na zimny napój, ale okazywało się, że wymaga to wyjścia do sklepu, bo akurat skończyły się zapasy? A gdyby tak cieszyć się chłodną wodą idealną do picia i mieć ją w każdej chwili w zasiągu ręki? Taką możliwość daje właśnie chłodziarka Haier HSR3918FIPB dzięki temu, że posiada specjalny, wbudowany dyspenser. Czysta, przyjemnie schłodzona woda będzie dostępna na wyciągnięcie ręki, wystarczy jedno kliknięcie, by podarować sobie odrobinę orzeźwienia w upalny dzień. Dodatkowo, urządzenie posiada również kostkarkę. Nie musisz już martwić się uzupełnianiem foremek w zamrażarce czy o woreczki do lodu. Kawę, herbatę lub inne ulubione napoje schłodzisz kiedy najdzie Cię ochota. Dzięki temu, możesz unikać konieczności zakupu wody w butelkach i być bardziej eko. Wszystko dzięki wygodnym rozwiązaniom w trosce o środowisko i oszczędności. Chłodziarki Haier wykorzystują sprężarkę inwerterową, opracowaną specjalnie pod kątem cichszej – nawet 38 dB(A) – i bardziej wydajnej pracy w porównaniu do zwykłych sprężarek. Nie tylko ustanawiają one nowe standardy na rynku, ale także dają pewność trwałości. Zwłaszcza, ze producent daje również 15 lat gwarancji na kompresor inwerterowy.

Warto zaznaczyć również, że urządzenie jest klasy energetycznej F, dzięki czemu również zadbasz o niższe rachunki za prąd.

Haier Europe
Haier Europe jest częścią Haier Smart Home, od 13 lat numer jeden w branży AGD na świecie*, która według Fortune Global 500 jest jedną z 500 największych firm na naszym globie. Haier Smart Home od 1993 roku notowana jest na giełdzie w Szanghaju (SHA: 600690), zatrudnia około 100 000 pracowników i obecna jest na wszystkich 5 kontynentach. Globalna sieć sprzedaży firmy obejmuje ponad 160 krajów, które w 2019 roku wygenerowały przychód operacyjny w wysokości 25 miliardów euro. Marka Haier dostarcza nowoczesne i innowacyjne produkty AGD o najwyższej jakości, spełniające zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. W swoim portfolio posiada lodówki (typu combi, multidoor, side by side), piekarniki do zabudowy, płyty indukcyjne, okapy i chłodziarki do wina, a także pralki, pralko-suszarki i suszarki. Wizją Haier jest osiągnięcie pozycji światowego lidera w dziedzinie IoT dla inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego. Haier Smart Home jest pierwszą chińską firmą, która w październiku 20

Źródło:

Haier Europe