Flexi-one mama

W trosce o szczególne potrzeby kobiet w ciąży i po porodzie firma JULIMEX przygotowała linię bielizny FLEXI-ONE MAMA, która rośnie razem z brzuszkiem i dopasowuje się do zmieniających się rozmiarów ciała na każdym etapie ciąży.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Fot. JULIMEX

Kolekcja FLEXI-ONE mama charakteryzuje się niezwykłą elastycznością oraz miękkością. Rośnie wraz z brzuszkiem oraz piersiami. Przewiewna struktura dzianiny gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza i pozwala cieszyć się uczuciem świeżości przez długi czas. Brak szorstkich przeszyć eliminuje ryzyko podrażnionej skóry i nieprzyjemnego ucisku. Dzięki swojej miękkości i elastyczności, produkty te doskonale sprawdzą się również po porodzie i nie będą podrażniać ewent. blizny po cesarskim cięciu.

W efekcie połączenia innowacyjnego materiału i nowoczesnej technologii produkcji otrzymano bieliznę lekką, zmysłowo gładką i idealnie dopasowaną do kobiecego ciała w ciąży i jego szczególnych potrzeb. Z myślą o intymnym świecie kobiet dodano bawełnianą wkładkę higieniczną. W skład tej innowacyjnej kolekcji wchodzą: figi, figi maxi, koszulka oraz bermudy. Wszystkie produkty dostępne są w kolorach naturalnym oraz czarnym.

Fot. JULIMEX

To pierwsza tego typu bielizna, która rośnie razem z brzuszkiem!

Źródło:

JULIMEX