Dzień Dziecka w Galeria Młociny – sprawdź, jakie słodkie atrakcje czekają na najmłodszych

W czwartek, 1 czerwca, Galeria Młociny niewątpliwie stanie się ulubionym miejscem wszystkich dzieci. Z okazji Dnia Dziecka warszawskie centrum przygotowało dla najmłodszych masę słodkich atrakcji. Czego mogą spodziewać się klienci oraz ich pociechy?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Pełen słodyczy Dzień Dziecka w Galerii Młociny będzie okazją do świetnej zabawy! Po dotarciu na miejsce warto wypatrywać wesołych animatorów w strojach nawiązujących do kolorowych słodkości – niewykluczone, że będą mieli w zanadrzu powitalny, słodki upominek.

Po jego odebraniu warto skierować się do strefy animacji przed Galerią, gdzie na najmłodszych czekać będą kolejne atrakcje. Nie lada gratką tego dnia będą z pewnością dwie gigantyczne gry wielkoformatowe: kolorowanka oraz „słodka niespodzianka”. Wyciszenia po udanej zabawie można szukać podczas otwartych warsztatów plastycznych. To świetny wybór także dla aspirujących, małych artystów, chcących wykazać się kreatywnością.

Co to byłaby za „strefa animacji” bez malowania twarzy, brokatowych tatuaży czy skręcania zwierzaków z balonów? Mamy dobrą wiadomość – ich również nie zabraknie!

Na upamiętnienie miło spędzonego dnia, dzieci wraz z opiekunami będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie – idealnym ku temu miejscem będzie stoisko z dekoracjami w kształcie słodyczy.

Psst, to jeszcze nie wszystko. Po zrobieniu zakupów pamiętajcie, że paragony o minimalnej wartości 50 zł, będzie można wymienić w Dzień Dziecka na balony z helem (w kształcie – oczywiście – słodyczy).

Czy istnieje słodszy sposób na świętowanie tego wyjątkowego dnia?

Więcej informacji o Dniu Dziecka w Galerii Młociny oraz innych planowanych wydarzeniach znaleźć można na stronie: www.galeriamlociny.pl/events.

Galeria Młociny
Unikalny dobór najemców, największa strefa gastronomiczno-rozrywkowa w Polsce i nowatorsko zaprojektowane wnętrza czynią Galerię Młociny wyjątkową destynacją na handlowej mapie Warszawy. Ten wielofunkcyjny obiekt usytuowany na warszawskich Bielanach, w pobliżu węzła komunikacyjnego obsługującego 24 miliony pasażerów rocznie, oferuje 81 000 mkw. powierzchni handlowej i biurowej, która mieści ponad 200 sklepów i punktów usługowych oraz około 30 kawiarni. Jest to też miejsce debiutu wielu marek modowych i konceptów gastronomicznych na rynku polskim. Galerię Młociny wyróżnia nowatorskie podejście do projektowania miejsc spotkań, rozrywki i gastronomii. Przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa – zajmująca cały poziom +2 i połączona z zielonym ogrodem na dachu – została podzielona na różne strefy funkcjonalne. Strefa Spotkania i Dania to bogata oferta gastronomiczna obejmująca zarówno znane, sieciowe restauracje, jak i lokalne oraz unikatowe koncepty. Jej częścią jest Hala Hutnik – strefa gastronomiczno-rozrywkowa i klasyczny food court. Architekci z renomowanego studia Broadway Malyan przenieśli na warszawskie Bielany atmosferę przytulnych knajpek, ulicznej kuchni i swobodnego jedzenia na mieście, a także posiłków na świeżym powietrzu, wśród zieleni. To pierwszy tego typu koncept w Polsce. Ofertę Galerii Młociny uzupełniają wielosalowe kino wyposażone w fotele VIP, dwupoziomowy klub fitness Zdrofit, kręgielnia, centrum medyczne i miejsca zabaw dla dzieci. Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza zarządza nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiadała za proces deweloperski i najem.

Źródło:

Galeria Młociny