Decathlon prezentuje wakacje lepsze o sport

Wielu z nas odlicza dni do początku upragnionych wakacji. Morze czy góry? To bez znaczenia! Najważniejsze, aby być razem i świetnie spędzać czas, najlepiej aktywnie.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Przed nami długo wyczekiwane wakacje i zasłużony odpoczynek. To świetna okazja, aby wypocząć na łonie natury lub poszaleć w wodzie. Kiedy jak nie teraz spróbować nowych sportów lub wybrać się gdzieś z najbliższymi i przeżyć niezapomnianą przygodę? Podczas wszystkich wakacyjnych aktywności doskonale sprawdzą się sprzęty Decathlon. Zwłaszcza, że w Decathlonie pracują sami pasjonaci sportu, którzy chętnie podpowiedzą, co wybrać i rozwieją ewentualne wątpliwości.

Dla tych, co wolą góry
Na miłośników plenerów czeka prosty w montażu namiot dla całej rodziny (Quechua Air Second 4.1 F&B) – zmieszczą się w nim nawet cztery osoby. Co ważne, namiot jest pompowany, łatwo się rozkłada i został wykonany według technologii Fresh&Black, gwarantującej chłód i zaciemnienie. Z takim sprzętem nie trzeba się o nic martwić. Na biwaku może się także przydać plecak izotermiczny Quechua NH 100 Ice Compact 30 l. Dodatkowo, w Decathlonie dostępna jest również szeroka oferta odzieży trekkingowej, w tym np. spodni, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Dla tych, co wolą wodę
Ci, którzy kochają wodę, powinni natomiast sięgnąć po deskę SUP o wysokiej stabilności, np. deskę turystyczną stand up paddle pneumatyczną Itiwit X100 11′. To idealne rozwiązanie nie tylko dla początkujących, ale i średniozaawansowanych. Kompaktowy model po złożeniu mieści się do torby w formie plecaka. Do deski warto też dobrać wiosło, pompkę oraz kamizelkę asekuracyjną. W Decathlonie można również znaleźć szeroki wybór strojów kąpielowych – zarówno do opalania, jak i bardziej aktywnego spędzania czasu na plaży. Fani snorkelingu docenią natomiast maski Easybreath, które pozwolą podziwiać podwodne krajobrazy oraz niezwykle praktyczne buty aquashoes.

Letnia kampania
Idealne na lato produkty zostały zaprezentowane w kampanii „Nareszcie wakacje. Lepsze o sport!”, która wystartowała 6 czerwca i potrwa do końca lipca. Działania prowadzone są w internecie, telewizji, radiu i na nośnikach OOH. Dodatkowo, w akcje promocyjne zaangażowani zostaną wybrani influencerzy.

Decathlon
Decathlon to producent sprzętu sportowego i sieć dużych sklepów sportowych z tysiącem punktów sprzedaży na całym świecie. Pierwszy sklep Decathlon powstał w 1976 r. we Francji. W Polsce pierwsze otwarcie sklepu miało miejsce w 2001 r. Decathlon zarządza wszystkimi etapami swojej działalności: od badań i rozwoju po sprzedaż, produkcję i logistykę. Misją Decathlon jest umożliwianie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu.

Źródło:

Decathlon