Bliżej natury

KIEDY ZMIENIAJĄ SIĘ SEZONY, W SPOSÓB NATURALNY CZUJEMY POTRZEBĘ REFLEKSJI I ZANURZENIA SIĘ W SOBIE. MEDYTACJA, ŚWIADOMY ODDECH, ALE TAKŻE RYTUAŁY PIELĘGNACYJNE SĄ W TYM CZASIE BARDZO POŻĄDANE. ICH EFEKTY MOGĄ CIĘ ZASKOCZYĆ I SPRAWIĆ, ŻE POCZUJESZ SIŁĘ PRZEMIANY I MOCNIEJ UWIERZYSZ W SIEBIE. JAK TO ZROBIĆ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
piękna młoda kobieta na łóżku

Nie musisz zmieniać od razu całego życia i przeprowadzać rewolucji, żeby poczuć się lepiej, spokojniej i pewniej w każdej sytuacji. Jesień to doskonały czas na wprowadzanie nowych elementów do codziennego planu zajęć. Zacznij od weekendu, kiedy masz więcej czasu i mniej obowiązków na głowie.

JAKI PORANEK, TAKI DZIEŃ

Przede wszystkim postaraj się być maksymalnie szczera ze sobą i robić wszystko najuważniej jak potrafisz. Każda czynność, którą wykonujesz, jest w danym momencie najważniejszą rzeczą na świecie. Jest twoim życiem. Poczuj zasadę „tu i teraz” na własnej skórze – zaczynając od przebudzenia, wstania z łóżka otworzenia okna, a potem oddychania rześkim powietrzem tak – jakbyś robiła to pierwszy raz w życiu. Bierz wdech powoli, a potem jeszcze wolniej wydychaj powietrze. Poświęć na to tyle czasu, ile potrzebujesz. Myśl o tym, że z każdym oddechem twoje ciało i twój umysł coraz bardziej stają się jednością – tworząc istotę drogocenną i piękną – Ciebie.

BOSKIE ASPEKTY

Kobieca energia rozkwita, kiedy masz wokół siebie Piękno. Dlatego w ten weekend spędź⁠ trochę czasu na zewnątrz, nawet jeśli pada deszcz – w ciepłym ubraniu, otulona i zabezpieczona przed wiatrem możesz zrobić sobie spacer do lasu czy na łąki, przejść się brzegiem rzeki czy morza. Po powrocie urządź sobie domowe spa – kąpiel, muzyką, świece, pachnące kosmetyki i olejki – potraktuj każdy etap pielęgnacji bardzo poważnie i zadbaj o siebie tak, jakbyś troszczyła się o ukochaną przyjaciółkę. A potem poświęć swój wieczór na inspirującą książkę, napisanie kilku stron pamiętnika, posłuchanie podcastu, na który zawsze brakuje czasu. Możesz też pomedytować tuż przed snem. Zasypiając, podziękuj za ten dzień pełen radości i obfitości. Poczuj prawdziwą radość i dumę z tego, jaka jesteś i kim jesteś.

TROSKA W KAPSUŁCE

Kiedy skończy się weekend, wprowadź w życie nowy, codzienny rytuał, który zajmie sekundę, a w sposób zauważalny poprawi jakość skóry (nawilży, wygładzi, odmłodzi). Dwie kapsułki preparatu Medilâge anti âge każdego ranka. Z kawą, herbatą czy porannym smoothie. Tak proste, a naprawdę skuteczne. Dlaczego właśnie ten preparat? Medilâge anti âge to formuła łącząca dwa opatentowane składniki: AstaPure®Arava i TetraSOD®, które radykalnie wpływają na zmniejszenie liczby zmarszczek oraz poprawiają nawilżenie i elastyczność skóry. Zabezpieczają również DNA białek i lipidów przed uszkodzeniami antyoksydacyjnymi oraz szkodliwym wpływem środowiska chroniąc praktycznie każdą komórkę przed toksycznym działaniem wolnych rodników.

SPRAWDŹ: Medilâge anti âge 495 ZŁ/30 KAPSUŁEK

Medilâge anti âge

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR